×

Koty to magiczne zwierzęta, które mogą ochronić dom przed złą energią a nawet przed duchami

Koty posiadają bardzo rozwiniętą intuicję. W Egipcie koty traktowane były z wyjątkowym szacunkiem i uważane były za wysłanników bogini Bastet. Grecy natomiast byli przekonani, iż bogini Diana przebiera postać kota, w związku z czym pupile obdarzane były szczególną troską.

Radiesteci twierdzą, że aura kota jest tak duża, że jej zasięg obejmuje nie tylko właściciela, ale także jego rodzinę, dom i terytorium, na które którym kot przebywa.

Kiedy kot pociera się o nogi, łasi się, to nie tylko po to, że stara się wyciągnąć od ciebie jakiegoś smakołyka, ale również oznacza, że ​​kot dzieli się z tobą swoją magią i siłą astralną. Jeśli człowiek odpycha ze zdenerwowaniem kota, po prostu blokuje tę pozytywną energię, którą kot próbuje mu dać.

Według niektórych osób, koty nie tylko chronią dom przed złą energią, którą inni próbują nas „obdarzyć”, ale przed negatywnym wpływem energii osób, które tam mieszkały wcześniej. Jest to szczególnie użyteczne, jeśli przeniosłeś się do domu, który należał do innych osób wcześniej lub dom, w którym działy złe rzeczy.

Obecność kotów również chroni przed przekleństwami. Ale aby mógł chronić cię podczas rozmowy z osobą, którą podejrzewasz o złe intencje, musisz trzymać kota na rękach używając lewej dłoni do drapania po szyi, a prawej do głaskania ogona.

W takim przypadku będziesz w pełnym kontakcie ze zwierzęciem. Twoje pola energetyczne spotkają się w jednym polu sił, które zapewni Ci bezpieczeństwo.
Niektórzy twierdzą, że koty mogą przynieść dodatkową energię do domu, co przyczyni się do dobrobytu. Koty również często wybierają te miejsca, ponieważ występuje silne straty energii lub podziemne cieki wodne.

Niektórzy wierzą, że kot widzi duchy. Patrzy się wówczas w jeden punkt i zachowuje się niespokojnie się z niewiadomych nam powodów. Zwierzę w tym momencie analizuje intencje istoty astralnej i broni swojego terytorium.

Kot jako uzdrowiciel ma zdolność do leczenia i może celowo kłaść się na ich bolesnych miejscach i mruczeć.

Koty są całkowicie wyjątkowymi zwierzętami i każdy jest inny. Człowiek kochający swojego kociego pupila będzie twierdził, że kot również kocha człowieka. Jeśli właściciela nie ma, koty również tęsknią za nimi. To naprawdę magiczne zwierzęta i warto uwierzyć w ich zdolności

Może Cię zainteresować

zamknij