×

Kot uratował rocznego chłopczyka. Wszystko nagrała kamera

Kot uratował rocznego chłopczyka przed upadkiem ze schodów. Wszystko wydarzyło się w Kolumbii, a o całym zajściu wiemy tylko dlatego, że w pokoju, gdzie przebywał malec była zainstalowana kamerka.

Kot uratował rocznego chłopczyka

Do niecodziennej sytuacji doszło 31 października w jednym z mieszkań w Bogocie, stolicy Kolumbii. 27-letnia Diana Lorena Alvarez zostawiła swojego niespełna rocznego synka w łóżeczku i wyszła z pokoju.

Jednak podczas jej nieobecności, malutki Samuel obudził się, a następnie wydostał się ze swojego posłania. Całą sytuację obserwował syjamski kot Alvarezów, leżący na kanapie obok. Zainteresował się raczkującym dzieckiem i nie spuszczał z niego oczu.

W pewnym momencie chłopiec zaczął kierować się w stronę schodów. Właśnie wtedy kot o imieniu Gatubela zeskoczył z łóżka i „rzucił się” na niego. Próbował zablokować drogę malcowi i wręcz odpychać go łapkami. Co ciekawe, bardzo skutecznie, ponieważ Samuelek odwrócił się i oddalił od schodów.

Wszystko zarejestrowały kamery

Pewnie nigdy nie dowiedzielibyśmy się o tym bohaterskim czynie kota, gdyby w pokoju chłopca nie było kamery. Sama Diana odkryła to dopiero po obejrzeniu nagrania.

Była zdumiona całą sytuacją. Zdała sobie sprawę, że futrzak uratował jej synka przed niebezpieczeństwem. Dlatego też, postanowiła podzielić się tym filmem w Internecie.

Gdyby nie kot, mój syn spadłby ze schodów. Oglądając nagranie, byłam bardzo zaskoczona i szczęśliwa

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Niesamowite zachowanie kota, prawda?

Źródła: www.tvp.info, www.rmf24.pl
Fotografie: Youtube.com (miniatura wpisu), Youtube.com

Polecane

Może Cię zainteresować