×

Koszmar Edzi z „Królowych życia”. Celebrytka straciła dwie kolejne bliskie osoby

Koszmar Edzi z „Królowych życia”. Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej ma za sobą traumatyczne przejścia. Jak się okazuje, musiała się pogodzić nie tylko ze stratą dziecka… niedawno los znowu boleśnie ją doświadczył.

Utrata dziecka

Edyta Nowak, to najlepsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej. Wspólnie przeżywają radości i dzielą się smutkami. A tych w życiu obu kobiet nie brakuje.

W siódmym sezonie „Królowych” widzowie mogli zobaczyć ślub Edzi i jej ukochanego Adama w Wenecji.

To właśnie podczas romantycznego wypadu Edzia poinformowała swoją przyjaciółkę, że spodziewa się narodzin dziecka. Była wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Trzecie dziecko Edzi (kobieta ma już 12-letnią córkę Kryspinę i 20-letniego syna Nicolasa) miało przyjść na świat wczesną wiosną. Dagmara bardzo cię ucieszyła i zaangażowała się w wybieranie imienia dla maleństwa. Cierpliwie znosiła zachcianki przyjaciółki, namówiła ją nawet na odważną sesję zdjęciową. Niestety przewrotny los sprawił, że radość nie trwała zbyt długo.

W jednym z odcinków show TTV widzowie dowiedzieli się, że przyjaciółka Dagmary straciła dziecko.

Dziękować Bogu, że ma Edzia jeszcze dzieci, że to nie jedyne. Tak mówią ludzie, że nie powinien człowiek mieć jednego dziecka, tylko dwoje, troje

– skomentowała wtedy Kaźmierska.

Koszmar Edzi z „Królowych życia”

Utrata dziecka była traumatycznym doświadczeniem dla Edyty. Po takiej stracie ciężko się otrząsnąć. Ale nie jest to jedyna strata, która wstrząsnęła życiem „królowej”. Z książki „Prawdziwa historia Królowej Życia” dowiadujemy się, że Edzia przeszła przez piekło. Los zdecydowanie jej nie oszczędzał. Najlepsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej niedawno straciła mamę i siostrę.

Fragment książki cytuje portal telemagazyn.pl.

Chociaż Edzia często miewała w życiu pod górkę, nie traci pogody ducha i nie wymięka […] Niedawno los znów boleśnie ją doświadczył – straciła mamę i siostrę. Wiele smutku w życiu zaznała, ale to mocna zawodniczka

– czytamy.

Na szczęście w trudnych chwilach Edyta może liczyć na wsparcie niezastąpionej przyjaciółki. Dagmara Kaźmierska jest przy niej na dobre i złe. Taka przyjaźń to prawdziwy skarb.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij