×

Sześciu mężczyzn zaatakowało spacerującą parę. 32-latek zginął na miejscu

Kostrzyn nad Odrą. Grupa mężczyzn z wtorku na środę zaatakowała nożami spacerującą parę Bułgarów. 32-latek zginął na miejscu, a 26-latka walczy o życie. Do napaści doszło przy ulicy Jana Pawła II. Świadkowie zeznają, że w jednej chwili parze zajechały drogę dwa auta. Nagle wysiadło z nich sześciu mężczyzn. Podbiegli do nich.

W rękach trzymali noże. Zaczął się atak. 32-latek zmarł na miejscu, a 26-letnia kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Do napaści doszło zaledwie kilkaset metrów od komisariatu policji, dlatego też bardzo szybko funkcjonariusze pojawili się na miejscu. Niestety sprawcy uciekli.

Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą. Cały czas trwają poszukiwania sześciu mężczyzn

Nadkomisarz Marcin Maludy z gorzowskiej policji w rozmowie z „Gazetą Lubuską” powiedział: „Wykluczony został napad na tle rasowym lub narodowościowym”. Z jego wypowiedzi także można wywnioskować, że nie był to przypadkowy napad, a coś, co było od dawna zaplanowane. Mężczyźni musieli znać dobrze 32-latka i jego 26-letnią partnerkę, ponieważ wiedzieli, gdzie się dokładnie znajdują. Z uwagi na dobro śledztwa policja nie podaje więcej szczegółów. Zaatakowana kobieta jest w ciężkim stanie, dlatego też funkcjonariusze nie mogą jej w tej chwili przesłuchać.

Wierzymy, że szybko znajdą napastników

Polecane

Może Cię zainteresować