×

Kosiniak-Kamysz ponownie został ojcem. Jego córka otrzymała niezwykłe imię

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz ponownie został ojcem. Szczęśliwy tata pochwalił się w mediach zdjęciem nowo narodzonej córki. Wraz z żoną nadali jej niezwykłe imię, o którym Polacy już chyba zapomnieli.

Kosiniak-Kamysz ponownie został ojcem

Prezes PSL i jego żona Paulina Kosiniak-Kamysz dali się poznać jako zgrany duet w kwestiach politycznych. Kobieta dzielnie wspierała męża w kampanii wyborczej, organizując konferencje prasowe pod Sejmem i jeżdżąc z kandydatem na wiece. W tym czasie mogliśmy podziwiać, jak rośnie ciążowy brzuszek żony polityka.

We wtorek (9 września) późnym wieczorem Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał radosną nowinę. Ponownie został ojcem. Na swoim Twitterze opublikował zdjęcie, na którym wspólnie z żoną trzymają na rękach swoje drugie dziecko. Na fotografii widać, że rodzice pękają z dumy.

Przy okazji szczęśliwy tata zdradził imię, jakie wspólnie wybrali dla dziewczynki. Okazuje się, że postawili na niezwykłe imię – Róża. Wywodzi się ono od słowa rosa (róża) i oznacza kobietę delikatną i piękną jak róża.

Posypały się gratulacje

Pod postem na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy z licznymi gratulacjami. Niektóre nawet o zabarwieniu politycznym. Jak czytamy:

Szczere gratulacje, Panie Władysławie i ukłony dla obu Pań. Bez względu na różnice, rodzina jest zawsze najważniejsza.

Życzę Państwu i małej Różyczce, by nie musiała rozkwitać w państwie PiS, tatuś może coś w tym temacie zdziałać, jeśli porzuci dotychczasowe praktyki, a postawi oniemiały cel – współpracę z innymi w słusznej sprawie.

Gratulacje! Dużo zdrowia dla małej Różyczki i dzielnej mamy!

To już drugie dziecko lidera PSL i jego żony Pauliny. Małżeństwo ma już córkę Zosię, która urodziła się w maju 2019 roku.

Serdecznie gratujemy przyjścia na świat Różyczki!

Źródła: wiadomosci.wp.pl, fakty.interia.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować