×

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas wywiadu? Wideo robi furorę w Internecie

Janusz Korwin-Mikke zasnął w trakcie wywiadu na żywo? Wszystko na to wskazuje. Nagranie z jego występu w programie Polsat News stało się hitem w Internecie.

Korwin-Mikke zasnął w trakcie wywiadu?

W poniedziałek (24 sierpnia) Janusz Korwin-Mikke był gościem „Debaty Dnia” w Polsat News. Program jest szeroko komentowany ze względu na tezy głoszone przez posła. Doszło nawet do spięcia między nim a prowadzącą.

Niespodziewanie w trakcie rozmowy polityk zamknął oczy i mocno odchylił się do tyłu, opierając się o kanapę. Przez pewien czas mężczyzna pozostawał w tej pozycji, gdy trwała dyskusja.

Internauci zgodnie orzekli, że lider Konfederacji po raz kolejny zasnął. Na pytanie dziennikarki Karoliny Hytrek-Prosieckiej czy „naprawdę zasłabł czy swoim zwyczajem poszedł spać”, gospodyni programu odparła: „Pan poseł chwilami przybierał, nazwijmy to, wygodniejszą pozycję”.

Polityk kilkakrotnie spał w ławie sejmowej

Sugestie internautów nie są bezpodstawne. Po uroczystej inauguracji Sejmu IX kadencji na Twitterze Dariusza Jońskiego z SLD do sieci trafiło bowiem intrygujące zdjęcie. Widzimy na nim, jak Janusz Korwin-Mikke przysypia w ławie sejmowej.

Sam zainteresowany tłumaczył się wówczas, że nie zasnął, tylko myślał:

Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami.

Ostatnio Janusz Korwin-Mikke znów wywołał ogromne oburzenie. Z jego ust po raz kolejny padło twierdzenie, że „kobiety są mniej inteligentne”.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, dorzeczy.pl, www.o2.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij