×

Janusz Korwin-Mikke ma młodszą o 44 lata żonę. Jest naprawdę piękną kobietą

76-letni polityk od zawsze wzbudzał sporo kontrowersji. Tym razem media skupiły się na jego wybrance życia. Janusz Korwin-Mikke ma młodszą o 44 lata żonę. Z Dominiką Sibigą jest po ślubie od trzech lat. Doczekali się dwójki uroczych dzieci. Nadzieja ma 8, a Karol 6 lat. Jednak zanim para się pobrała, spotykała się jakiś czas, gdy polityk był jeszcze mężem Małgorzaty Szmit.

Polityk ma aż ośmioro dzieci, z czego najmłodsze ma 6, a najstarsze 51 lat. Jak wygląda teraz jego życie?

Dominika Korwin-Mikke jest trzecią żoną polityka. Poznali się na spotkaniu sympatyków Unii Polityki Realnej w 2009 roku i od tego wszystko się zaczęło. 33-latka skończyła teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz podyplomowo marketing kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Ludzie nie wierzyli, że im się uda. Wszystko przez zbyt dużą różnicę wieku i fakt, że Dominika miała być najpierw kochanką, a dopiero później żoną.

„Zostawił żonę dla pani, to z panią zrobi tak samo” – internauci są bezwzględni i często właśnie takie słowa padają pod kątem młodej kobiety

Dominika Korwin-Mikke jest aktywistką i feministką i dla wielu to nie łączy się z tym, jakie podejście do kobiet ma jej mąż. Wielokrotnie dzielił się z opinią publiczną szowinistycznymi tekstami.

Kobiety nie powinny mieć prawa głosu, gdyż mają o kilka punktów niższą inteligencję niż mężczyźni

Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie nie po to Natura tak skonstruowała mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały. Wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy

Janusz Korwin-Mikke ma młodszą o 44 lata żonę, ale czy poglądy ma takie same jak w latach 90., gdy wydał swoją książkę?

Portal fakt.pl odniósł się do tego i wspomniał, że polityk w swojej książce mówi o tym, że gwałt w małżeństwie jest dopuszczalny. Pisał także: „Gdy ja zdradzę żonę, to jakbym ze swej sutereny splunął na ulicę. Gdy natomiast zdradza mnie żona, to jakby ktoś z ulicy splunął do mojej sutereny”.

Czy różnica wieku i tak skrajne poglądy polityka mogą sprawić, że małżeństwo będzie udane?

Polityk pochwalił się ostatnio też prywatnym i uroczym nagraniem z udziałem żony:

zamknij