×

Koronkowe szorty dla mężczyzn robią ogromne wrażenie. To ostatni krzyk mody

Koronkowe szorty dla mężczyzn – hit czy kit? Co do tego, czy panom przystoją koronki, zdania są podzielone. Zresztą nie chodzi tylko o fakturę materiału, lecz także o kolor. W kolekcji zaprezentowanej przez amerykańską firmę Hologram City przeważają pastele. Myślicie, że ta moda się przyjmie?

Moda w kryzysie

Nie brakuje opinii, że ten rok nie jest łaskawy dla mody. Z powodu pandemii koronawirusa niemal wszystkie firmy odzieżowe zanotowały straty. Problemy wynikają nie tylko z zamknięcia sklepów stacjonarnych. Również z faktu, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego i czającego się tuż tuż kryzysu finansowego, ludzie mają ważniejsze sprawy na głowie niż kupowanie ubrań.

Marki liczą na to, że trochę odkują się na wyprzedażach, ale tak do końca nie można być tego pewnym…

Koronkowe szorty dla mężczyzn

Tymczasem firma z Los Angeles uznała, że przyda się powiew optymizmu i podbiła rynek nietypową kolekcją. Hitem tegorocznego lata mają być koronkowe szorty dla mężczyzn.

Już sama tkanina jest dla większości mężczyzn nie do przyjęcia i może stwarzać niepotrzebne problemy w przypadku zbyt skąpej lub źle dopasowanej bielizny, a tu jeszcze chodzi o kolory!

Firma Hologram City chce poubierać mężczyzn w pastele. Jeśli ktoś preferuje komplety, to nie będzie miał problemu z dobraniem koszuli z tej samej tkaniny w identycznym kolorze.

Obejrzyjcie zdjęcia i sami oceńcie, czy to się przyjmie…

Źródła: thechive.com, www.bustle.com
Fotografie: HologramCity (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij