×

Joanna Koroniewska urodziła. Na Instagramie zdradziła płeć swojego drugiego dziecka

Nowa pociecha to zawsze wielka radość dla wszystkich członków kochającej się rodziny. Dlatego nie powinno dziwić, że kiedy na świat przyjdzie dziecko, rodzice chcą pochwalić się tą nowiną z innymi.

Gdy Joanna Koroniewska przyznała się, że po raz drugi jest w ciąży, pod jej zdjęciami pojawiły się niemiłe komentarze dotyczące jej oraz jej nienarodzonego dziecka

Okrutne wypowiedzi nie zniszczyły radości gwiazdorskiej pary. Mimo tego, że w internecie pojawiło się całe mnóstwo słów pełnych jadu, żona Macieja Dowbora zdecydowała się zawalczyć o swoje i potraktowała hejterów w odpowiedni sposób.

Teraz aktorka pochwaliła się, że urodziła córeczkę!

Wczoraj Joanna Koroniewska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, informując, że starsze z dzieci, Janina Dowbor, właśnie doczekała się siostrzyczki.

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki.

Maciej Dowbor również zdecydował się pochwalić nowo narodzonym dzieckiem. Zrobił to w oryginalny sposób

Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+.?? Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i czekamy na informację jak zostanie nazwana nowa pociecha!