×

Koronawirus w Polsce 7 kwietnia: 18 ofiar śmiertelnych i 134 nowych zakażeń!

Koronawirus w Polsce: 7 kwietnia. Ministerstwo Zdrowia znów nie ma dobrych wiadomości dla Polaków. Podczas, gdy w Hiszpanii nastąpił nieznaczny spadek liczby zakażeń koronawirusem, w Polsce tendencja wciąż jest wzrostowa. Do tej pory wyzdrowiało zaledwie 191 osób, a zmarło 129!

Koronawirus w Polsce 7 kwietnia

Ministerstwo Zdrowia w porannym raporcie poinformowało o 119 nowych zakażeniach koronawirusem oraz 4 ofiarach śmiertelnych. W najnowszym komunikacie, uzupełnia te dane o kolejne 134 przypadki chorych na Covid-19 oraz 18 zgonów!

Najnowsze przypadki dotyczą:
20 osób z woj. dolnośląskiego,
19 osób z woj. kujawsko-pomorskiego,
18 osób z woj. łódzkiego,
13 osób z woj. podlaskiego,
10 osób z woj. świętokrzyskiego,
9 osób z woj. zachodniopomorskiego,
9 osób z woj. podkarpackiego,
8 osób z woj. małopolskiego,
8 osób z woj. pomorskiego,
7 osób z woj. śląskiego,
6 osób z woj. opolskiego,
6 osób z woj. wielkopolskiego,
1 osoby z woj. lubelskiego.

Resort poinformował również o śmierci kolejnych 18 osobach zakażonych koronawirusem:

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 18 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 46-letni mężczyzna ze szpitala w Legnicy, 86-letnia kobieta, 75-letni mężczyzna, 85-letnia kobieta, 77-letnia kobieta ze szpitala w Raciborzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 82-letnia kobieta, 70-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta ze szpitala w Pleszewie, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 81-letnia kobieta, 65-letni i 68-letni mężczyźni ze szpitala w Poznaniu, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu.

Oznacza to, że w sumie liczba zakażonych w Polsce wynosi obecnie: 4 666, z czego aż 129 osób zmarło w wyniku powikłań wywołanych chorobą Covid-19.

Należy mieć na uwadze, że rzeczywista liczba zakażeń oraz przypadków śmiertelnych może być znacznie większa, niż oficjalny bilans ofiar koronawirusa w Polsce. Wynika to z faktu, że nie zawsze u zmarłych wykonywane są testy w tym kierunku.

Koronawirus nie istnieje?

W ostatnim czasie jak grzyby po deszczu wyrastają teorie spiskowe, mówiące o tym, że epidemia koronawirusa ma na celu odwrócenie uwagi ludzi od wprowadzanej technologii 5G. Zwolennicy tego poglądu uważają, że zamknięcie ludzi w domu ma zagwarantować, że nikt nie zobaczy na własne oczy, jak montowane są anteny.

W Wielkiej Brytanii odnotowano nawet przypadki podpalania masztów 5G przez fanatyków twierdzących, że technologia istniejąca od lat w wielu krajach świata ma negatywny wpływ na zdrowie i wywołuje choroby nowotworowe. Obecnie powstaje ogromna ilość nieprawdziwych materiałów, które w wymyślny sposób chcą przekonać opinię publiczną do tego, że koronawirus nie istnieje.

Niektórzy sądzą nawet, że pacjenci przebywający w szpitalach z powodu Covid-19 w rzeczywistości są zdrowi, a ich pobyt w placówkach medycznych ma na celu „wszczepienie im specjalnych nanochipów”. Tzw. „obywatelscy dziennikarze” udają się do pokazywanych w telewizji szpitali, aby udowodnić, że w rzeczywistości są one puste. Takie działania wzbudzają jedynie niepotrzebną panikę, a rozsyłane fake newsy – niepokój wśród obywateli.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować