×

Matka bierze zamach i kopie leżące na schodach, własne dziecko. Wszystko nagrywa przechodzień

Przemoc wobec dzieci jest dramatem, który odbywa się każdego dnia w domach na całym świecie. Gdy tylko widzimy takie zachowanie, powinniśmy reagować. Przemoc rodzi przemoc i nie jest sposobem na to, aby uspokoić czy dać jakikolwiek przykład dziecku.

Film, który zaraz zobaczysz, został nakręcony w prowincji Guangdong w południowo-wschodnich Chinach. Widać na nim kobietę (matkę?!), która kopie malutkie dziecko, które nie chce wykonywać jej poleceń…

Wideo zostało nakręcone 24 lutego 2017 roku przez przechodnia, którego już wcześniej zaniepokoiło zachowanie niezrównoważonej kobiety. Wezwana na miejsce policja jedynie upomniała kobietę (!) i stwierdziła, że dziecko nie ma żadnych obrażeń.

Gdy jednak film trafił do sieci, funkcjonariusze jeszcze raz postanowili przyjrzeć się całej sprawie. Wezwali 27-letnią Chen na komisariat w celu wyjaśnienia. Kobieta przyznała, że została wyprowadzona z równowagi i miała bardzo stresujący dzień… Dodała także, że później żałowała swojego czynu, co nie zmienia faktu, że nie potrafi kontrolować swoich emocji i jest niebezpieczna. Dziecko na szczęście trafiło pod opiekę dziadków. Miejmy nadzieję, że tam będzie mieć godne warunki do życia i bezpieczny dom.

Polecane

Może Cię zainteresować