×

Kopnął w rozpędzony samochód. Tak ocalił życie trzech przechodniów [WIDEO]

Bohaterem Internetu stał się kierowca, który nie dopuścił do tragedii na przejściu dla pieszych. Mężczyzna kopnął w rozpędzony samochód i tym samym uratował życie trzem osobom.

Kopnął w rozpędzony samochód

Jak podaje portal o2.pl, do niebezpiecznej sytuacji doszło w Rosji. Kierowca, który zatrzymał się przed pasami dla pieszych, nagle spostrzegł w lusterku jadącego z nadmierną prędkością SUV-a. Mężczyzna szybko ocenił, że auto nie zdążyłoby wyhamować przed przechodniami. Nie wahał się ani chwili.

Kierowca wysiadł ze swojego samochodu i o własnych siłach zatrzymał rozpędzone auto… kopniakiem w drzwi. W rezultacie kierujący SUV-em zatrzymał się na poboczu kilka metrów za przejściem dla pieszych. Dzięki temu nie doszło do tragedii, a ludzie bezpiecznie przeszli przez pasy.

Filmik z niebezpiecznej sytuacji obiegł sieć w błyskawicznym tempie. Jednak bohater nagrania nie wyszedł z niecodziennej sytuacji bez szwanku.

W jakim jest stanie?

Bohaterska akcja kierowcy sporo go kosztowała. Kopnięcie w rozpędzone auto było nie tylko niełatwe, ale też niebezpieczne. Na nagraniu widzimy, że mężczyzna wracając do swojego samochodu, wyraźnie utyka na prawą nogę. Nie wiadomo jednak, co się z nim później działo.

Nieznane są także dalsze losy osób zarejestrowanych na nagraniu. Widać jednak, że nikt poważnie nie ucierpiał.

Bohaterski kierowca porównany jest przez Internautów do Chucka Norrisa, który potrafił rozwiązać problemy kopniakiem z półobrotu.

Źródła: youtu.be, www.o2.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij