×

9 sprawdzonych pozycji, które pozwolą przejąć kobiecie całkowitą kontrolę w łóżku

Pozycji seksualnych jest wiele, jednak nie wszystkie dostarczają nam tyle samo przyjemności. Niektóre z nich wymagają więcej elastyczności ze strony partnera czy partnerki, kolejne zdecydowanie lepszej kondycji, a jeszcze inne są na tyle skomplikowane, że nie wszyscy są w stanie im podołać.

Nic dziwnego, że pary mają tendencję do tego, aby korzystać ze sprawdzonych metod, w których nie trzeba być nie wiadomo jak sprawnym, aby poczuć się spełnionym. Jeśli jednak jesteś kobietą, która lubi mieć również w tej kwestii coś do powiedzenia, pamiętaj, że możesz przejąć kontrolę w Waszej sypialni i dyktować warunki podczas seksu!

Oto 9 cennych wskazówek, które Ci w tym pomogą. Twój partner z pewnością nie będzie miał nic przeciwko, gdy z nich skorzystasz :-)

Twarzą w twarz

Warner Bros. Pictures

Jeśli chcesz, aby między Wami dosłownie zaiskrzyło w łóżku, zbudować pewnego rodzaju intymność i odczuwać jeszcze większą przyjemność, patrzcie sobie głęboko w oczy. To naprawdę działa!

Dotyk

Columbia Pictures

Twoje pośladki i plecy z pewnością kuszą i podniecają Twojego mężczyznę. Nie wstydź się – pozwól mu dotykać oraz patrzeć na Twoje biodra i tułów.

Na krześle

Tristar

Usiądź na nim, przytul swojego partnera i owiń nogi wokół jego ciała. W ten sposób uzyskacie odpowiedni kąt do penetracji.

Amazonka

New Line Cinema

Połóż go na plecach i przenieś jego kolana do klatki piersiowej. Usiądź na nim, podczas gdy nogi Twojego wybranka oplotą Twoje ciało.

Na czworaka

W tym przypadku będziesz potrzebować łóżka albo sofy. Połóż partnera na plecach z opartymi o meble uniesionymi nogami. Wyjdź na niego na czworaka i podążaj za nim, gdy próbuje przesuwać się w górę.

Na krześle

Paramount Pictures

Posadź partnera na krześle z wysokim oparciem i usiądź na nim plecami do niego. Umieść nogi między jego nogami i cieszcie się chwilą, bo będzie Wam obojgu bardzo przyjemnie.

Na kanapie

Nabil

Podczas gdy Twój wybranek siedzi na kanapie, usiądź na nim okrakiem. Umieść swoje kolana przy jego biodrach, złap się oparcia kanapy i zacznij delikatnie poruszać biodrami przejmując pełną kontrolę nad tym, co się dzieje.

Na leżąco

Jeśli Twój mężczyzna leży na plecach, włóż pod jego pupę poduszki. Następnie usiądź na nim, rozprostuj nogi do wysokości jego pach i zacznij zabawę. Teraz to Ty będziesz górą!

Z biurkiem

Madhoshi

Posadź partnera na krześle i rozszerz mu nogi. Usiądź na nim i wykorzystaj biurko (stolik) jako wsparcie. Możesz podnieść nogi do góry, podczas gdy on będzie trzymał Cię za biodra.

Może Cię zainteresować