×

Znana mistyczka miała przerażającą wizję o III wojnie. Wszystko ma się zacząć lada chwila

Jeane Dixon to słynna wróżka, która przepowiedziała, że koniec świata nastąpi za kilka miesięcy. Jej wizje sprawdzały się niejednokrotnie. Czyżbyśmy mieli powody do obaw?

Koniec świata za kilka miesięcy

Jeane Dixon twierdził, że Armageddon odbędzie się w 2020 roku i będzie straszliwy. Jezus powróci, aby pokonać bezbożną Trójcę – Antychrysta , Szatana i Fałszywego proroka w latach 2020-2037. Wcześniej przewidywała, że ​​świat się skończy w 1962 r. Nie spełniło się, ale wojna była bardzo bliska, gdyż między 16 a 28 października 1962 r. wybuch kryzys, który prawie zapoczątkował III wojny światową.

Wojna będzie bardzo krwawa i pochłonie wiele istnień. Zdaniem Dixon, antychryst urodził się 5 lutego 1962 roku na Bliskim Wschodzie, o siódmej rano. Jest on w prostej linii potomkiem faraona Echnatona i królowej Nefretete. W 2020 roku ludzie na Ziemi usłyszą jego głos i słowa „dokonało się”.

Echnaton próbował zmienić religię ówczesnych Egipcjan, co spotkało się z wielką niechęcią i próbą wymazania wspomnień o władcy z kart historii. Niektórzy dostrzegają antychrysta we Władimirze Putinie.

Pierwsza wróżka Ameryki

Pierwsza wróżka Ameryki, jak po 45 latach dziennikarze nazwali Jeane Dixon, urodziła się 5 stycznia 1904 roku w miasteczku Medford jako Lydia Emma Pinckert. Wkrótce potem jej ojciec, bogaty handlarz drewnem, przeprowadził się wraz z rodziną do Kalifornii. Tam Jeane spędziła dzieciństwo i zaczęła odkrywać swoje nadzwyczajne zdolności.

Zapraszano ją wielokrotnie m.in. do Białego Domu. Dzięki swoim nadprzyrodzonym możliwościom i „duchowym pomocnikom” uratowała życie swojego męża (nie wsiadł do samolotu, który się rozbił).

Trafnie przewidziała też zamach na Jana Pawła II, Mahatmę Ghandiego, Martina Luthera Kinga, prezydenta Johna Kennedy’ego. Zmarła w 1997 roku na atak serca. Jej przepowiednia na 2020 rok jest przerażająca, jednak kilkukrotnie zdarzało jej się pomylić.

Przewidziała, że III Wojna Światowa wybuchnie w 1958, a lekarstwo na raka zostanie wynalezione w 1967 roku. Kolejna przepowiednia dotyczyć może Papieża Franciszka. Jean Dixon, w latach 70. wyprorokowała, że jeden papież zostanie zaatakowany i dozna obrażeń ciała (atak na papieża Jana Pawła II z 13 maja 1981 r. ), inny zostanie zamordowany, a zabójstwo to będzie ostatecznym ciosem dla Kościoła Świętego.

Czyżby żyjemy w czasach ostatecznych?

Źródła: www.antyradio.pl
Fotografie: Pixabay, Wikipedia

Polecane

Może Cię zainteresować