×

To nie koniec sporu między Eweliną i Danielem? Rezygnuje z nazwiska byłego męża

To nie koniec sporu między Eweliną i Danielem? W ostatnim czasie wydawało się, że parze udało się dogadać. Zenon Martyniuk chwalił się wizytami u wnuczki. Wszystko wskazywało na to, że spór między byłymi małżonkami dobiegł końca. Jednak teraz Ewelina podjęła ważną decyzję.

Danuta Martyniuk uderza w byłą synową

Gdy doszło do rozwodu Daniela i Eweliny, Danuta Martyniuk postanowiła pójść w ślady syna i obrzucić byłą synową błotem. Kobieta towarzyszyła synowi na rozprawie rozwodowej, a kiedy sąd orzekł, że małżeństwo rozpadło się z winy Martyniuka i przyznał alimenty Ewelinie i Laurce, nie spodobało się to pani Danucie.

Kobieta komentowała sytuację, nie przebierając w słowach.

Chciała na kasę się załapać g****ara zas**na, razem z mamusią

– mówiła Martyniukowa.

Podobne opinie wygłaszał zresztą młody Martyniuk, który nie wspominał o swoich wybrykach, związanych m.in. z używkami, ale za to dużo zarzucał byłej żonie. Zdaniem Daniela, Ewelinie zależało na popularności i pieniądzach. Daniel uważał, że Ewelina i jej matka zmusiły go do ślubu. W tych oskarżeniach wtórowała mu matka, która nie miała oporów przed zdradzaniem szczegółów mediom.

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona ze wsi i jej rodzice chcieli wesela. Przecież ma być wesele, bo co ludzie powiedzą! A przecież oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili

– wyznała w rozmowie z Faktem.

To nie koniec sporu między Eweliną i Danielem?

W ostatnim czasie wydawało się, że relacje pary nieco się poprawiły. Dziadkom bardzo zależało na utrzymaniu kontaktu z Laurką i Ewelina starała się im to umożliwić. Czy to oznacza, że rodziny wreszcie się pogodziły?

Ewelina najwyraźniej nie powiedziała jeszcze ostatniego zdania. Serwis plejada.pl poinformował, że była żona Daniela Martyniuka podjęła kolejną odważną decyzję. Kobieta ma zamiar zmienić nazwisko!

Jak donosi tygodnik Na żywo Ewelina postanowiła oficjalnie zmienić swoje nazwisko z „Martyniuk” na jej panieńskie „Golczyńska”. Znajoma Eweliny uważa, że dla niej to symboliczne zamknięcie etapu w życiu, o którym chciałaby zapomnieć.

Być może Ewelina chce również udowodnić, że nie zależy jej na znanym nazwisku i popularności.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować