×

Kolejna konferencja FAMME MMA 4 z Sex Masterką i Linkiewicz. Było naprawdę gorąco!

Walka Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej podczas gali FAME MMA 3, która miała miejsce pod koniec marca, cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów. Nie ma się więc co dziwić, że już niebawem zobaczymy jedną z nich w klatce po raz kolejny. Linkimaster na FAMME MMA 4 już w najbliższa sobotę w Częstochowie skrzyżuje rękawice z Anielą Bogusz znaną wszystkim jako Sex Masterka – niektórzy twierdzą, że jest jeszcze większą skandalistką niż Esmeralda. Tymczasem do sieci trafiła już druga konferencja FAMME MMA 4.

Konferencja FAMME MMA 4
Youtube

Konferencja FAMME MMA 4

Poziom walk, jak i konferencji FAMME MMA, rządzą się swoimi prawami. Jest w nich pełno wyzwisk, przekleństw, zarzutów, a niekiedy dochodzi do walki, bardzo często nie ma to zupełnie nic wspólnego z mieszanymi sztukami walki. Nie inaczej było podczas ostatniej konferencji FAMME MMA 4.

Gdzieś tam wzięła się za siebie bardzo mocno, co jest bardzo fajne i widoczne i mam nadzieję, że to się utrzyma po walce. Że nawet przegrywając będzie wygrana – mówiła o Linkimaster Sex Masterka

Po chwili jednak sprostowała:

Marta kogo ty chcesz oszukać? Siebie chcesz oszukać? Mnie chcesz oszukać? Widzów chcesz oszukać? Jeśli chodzi o twoje treningi, ja wiem jak ty trenowałaś

G*wno wiesz. W d*pie byłaś, g*wno widziałaś – odpowiedziała Linki

W konferencji brał udział również Adrian „Polak” polański, który zmierzy się z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Panowie nie szczędzili sobie wulgarnych słów.

Nagranie przedstawia wybrane fragmenty z konferencji publikujemy poniżej. Będziecie oglądać walkę Linkimaster z Sex Masterką? Jak myślicie, która z nich wygra?

Może Cię zainteresować

zamknij