×

Komenda wyznał, jakie bzdury rozpowiadają Polacy na jego temat. Aż się włos na głowie jeży

Dzisiejszym gościem programu Dzień Dobry TVN był Tomasz Komenda. Po tym, co mężczyzna wyznał na wizji, widzom trudno było opanować emocje.

Tomasz Komenda

Skazano go za gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi. Choć to nie on dopuścił się tych czynów, odsiedział za nie blisko dwie dekady. W tym czasie prawdziwy sprawca spokojnie chodził sobie po ulicach.

Wolność

Komenda wyszedł z więzienia w marcu tego roku i wciąż uczy się, jak żyć. Myślał, że przyjdzie mu to z większą łatwością. Niestety, jego koszmar nadal trwa, a winni są Polacy, którzy dopuszczają się publicznego linczu na mężczyźnie.

Dzień Dobry TVN

Tomek opowiedział w śniadaniówce o tym, co spotyka go na co dzień. Najbardziej bolą słowa, które czyta na swój temat w Internecie. Pojawiają się wypowiedzi, że udaje i wcale nie przechodził przez takie piekło w więzieniu. Polacy go obrażają i wypominają, że przez 18 lat to podatnicy go utrzymywali… Obwiniają go za to, że otrzyma kolosalne odszkodowanie z budżetu państwa.

Mężczyzna przyznał, że czytając o sobie te opinie, trudniej jest mu powrócić do normalności. Słowa sprawiają największy ból. Hejt jaki go spotyka jest głównym powodem przeciągającej się kuracji z psychologiem.

Reakcja widzów

Słowa Komendy wywołały skrajne emocje. Wielu ludziom trudno jest uwierzyć w bestialstwo innych:

To się w głowie nie mieści! To nie ludzie, to bestie! Jak można coś takiego powiedzieć?

Kim trzeba być, żeby coś takiego pisać w internecie? Myślicie, że sam się do tego więzienia wsadził, żeby prowadzić wygodne życie? Zmarnowali mu najlepsze lata jego młodości, tego nikt mu nie zwróci!

Może Cię zainteresować