×

Koleżanka Patrycji ujawnia szczegóły związku z Kacprem. „Bardzo szalała za nim”

Koleżanka Patrycji ujawnia szczegóły związku 13-latki, którą zamordował 15-letni Kacper. Z relacji dziewczyny wynika, że parę łączyło bardzo silne uczucie. Niestety w ostatnim czasie sporo się ze sobą kłócili. Chociaż Kacper porzucił nastolatkę, ona próbowała o niego walczyć…

Wszyscy ją uwielbiali

Ostatnie dni dla mieszkańców Śląska upływają pod znakiem niewyobrażalnej tragedii, która rozegrała się w Piekarach Śląskich. Ludzie nadal nie mogą otrząsnąć się z informacji o zabójstwie 13-latki z Bytomia, którego dopuścił się jej kolega.

Wczoraj pomimo obowiązujących obostrzeń w Piekarach Śląskich odbył się pożegnalny marsz upamiętniający zabitą Patrycję. Chociaż od zgromadzenia minęło już wiele godzin, wciąż w miejscu morderstwa gromadzą się nastolatkowie. Kilka dziewczyn, które osobiście znały 13-latkę, postanowiło opowiedzieć reporterom SuperExpressu o tym, jak wyglądała jej relacja z Kacprem.

Jedna z rozmówczyń ze łzami w oczach wyznała, że nastolatka często przyjeżdżała z Bytomia do Piekar:

Patrycja była naszą znajomą. Często tu przyjeżdżała, chodziłyśmy na pomnik i na nowe osiedle. Byli długo z sobą, chyba 1,5 roku. Potem on z nią zerwał, ale Patrycja bardzo szalała za nim i chciała do niego wrócić. I wróciła. Tylko po co.

Inna koleżanka Patrycji wspomina, że zmarła była bardzo przyjazną i pełną dobroci osobą. Zdecydowanie nie zasłużyła na śmierć w tak młodym wieku.

Ona była taką ciepłą osobą. Zawsze mogłam na nią liczyć. Inni też.

Koleżanka Patrycji ujawnia szczegóły związku 13-latki

Znajoma Patrycji przyznała, że para w ostatnim czasie dość często się kłóciła. Ostatecznie chłopak zerwał z 13-latką. Bardzo prawdopodobne, że zrobił to na wieść o ciąży, którą potwierdziła sekcja zwłok dziewczynki.

Pati coś sugerowała swojej przyjaciółce, że jest w ciąży, ale kiedy powiedziała jemu o tym, nie wiem.

W lokalnej społeczności Kacper uchodził za miłego chłopaka o bardzo dobrej opinii. Nastolatek miał świetne oceny i był grzeczny. Mieszkańcy Piekar Śląskich przyznają, że zawsze pamiętał o tym, aby mówić „dzień dobry”. Również rodzice Patrycji, jej dziadkowie i pozostali krewni uważali Kacpra za porządnego człowieka. Właśnie ten chłopak nie zawahał się zadać nastolatce blisko 20 ciosów nożem i podciąć jej gardło. Ostatecznie Patrycja zmarła na skutek wbicia noża w serce. Zachowanie chłopaka w niczym nie różniło się od postępowania psychopatycznych morderców.

Zaplanowane morderstwo?

Krewni Patrycji są przekonani, że ta zbrodnia była zaplanowana. 15-latek przygotował nóż, a następnie zaprowadził Patrycję w ustronne, wcześniej wybrane miejsce. Po morderstwie zabrał z miejsca zbrodni telefon dziewczyny. Jak udało się ustalić policjantom, później Kacper korzystał jeszcze ze smartfona zmarłej będąc już w innym miejscu. Nastolatek przez długi czas okłamywał funkcjonariuszy twierdząc, że nie wie co stało się z Patrycją.

Zbigniew, ojciec chrzestny 13-latki uważa, że Kacper powinien zostać surowo ukarany. Jego zdaniem nastolatek z premedytacją zaplanował zabójstwo tak, aby nastąpiło przed jego 15. urodzinami.

Za 6 lat wyjdzie z poprawczaka dlatego, że w chwili zabójstwa był nieletni. To jest najgorsze w tym wszystkim, że zrobił to dzień przed swoimi 15 urodzinami. Wyjdzie i będzie sobie żył. Prawo powinno się zmienić. Młody zabija młodego i czują się bezkarni, robią to często z premedytacją. To było z premedytacją, on to zaplanował, jak morderca. Powinien być karany, powinien dostać dożywocie!

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter, Imgur

Polecane

Może Cię zainteresować