×

Znaleziono ciało chłopca dryfujące po Bałtyku. To może być zaginiony we wtorek 13-latek

W Darłówku na wysokości wschodniego falochronu znaleziono ciało chłopca. Wszystko wskazuje na to, że to poszukiwany od wtorku 13-latek, choć ta informacja nie została jeszcze potwierdzona.

Kolejne ciało

Ratownicy wydobyli dzisiaj z wody kolejne zwłoki i zabezpieczyli je. Póki co nie wiadomo, czy jest to ciało ostatniego z trójki rodzeństwa, choć wiele wskazuje na to, że tak. Jednak niezbędne jest w tym przypadku przeprowadzenie identyfikacji, która pozwoli poznać odpowiedź.

Ciało dziewczynki

Przypomnijmy, że wczoraj odnaleziono dryfujące po wodzie ciało dziewczynki, które unosiło się około 200 metrów od falochronu. Wiele wskazuje na to, że jest to 11-letnia Zuzia, która zaginęła w miniony wtorek wraz z dwójką rodzeństwa – 14-letnim Kacprem i 13-letni Kamilem. Więcej informacji na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Jak doszło do tragedii?

Dzieci weszły do wody, mimo że na plaży były wywieszone czerwone flagi. Miało to miejsce w chwili, kiedy mama trójki nastolatków poszła z najmłodszym, dwuletnim dzieckiem do toalety.

Śledztwo

Śledztwo w sprawie śmierci rodzeństwa wciąż trwa. Na chwilę obecną nikt nie usłyszał zarzutów. Wciąż kontynuowane są czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Może Cię zainteresować

zamknij