×

„Kochanka Putina” przeszła operację plastyczną? Jej twarz bardzo się zmieniła

„Kochanka Putina” przeszła operację plastyczną? 38-letnia Alina Kabajewa po raz pierwszy od wybuchu wojny w Ukrainie pokazała się publicznie i natychmiast wywołała sensację. Szczególne zainteresowanie wzbudził nowy wygląd Kabajewej. Czyżby skorzystała z usług tego samego chirurga plastycznego, co Putin?

Poparcie dla wojny

Alina Kabajewa od lat uważana jest za kochankę Putina i matkę jego dzieci. Ale rosyjskie media wypowiadają się na ten temat dość zachowawczo, ponieważ Putin nigdy nie przyznał, że jest związany z Kabajewą. Co więcej, odgrażał się niezależnym portalom i gazetom, które donosiły o romansie dyktatora. Oliwy do ognia dolał Aleksiej Nawalny, który w 2013 r. poinformował świat, że Kabajewa wzięła ślub z Władimirem Putinem. Ta informacja do dzisiaj pozostaje niepotwierdzona.

Również Kabajewa uparcie milczy i bardzo rzadko pokazuje się publicznie. Być może dlatego każde jej wystąpienie wzbudza ogromną sensację. Tak było i tym razem, gdy pojawiła się na festiwalu gimnastyki artystycznej „Alina” (Kabajewa jest jego organizatorką). To było pierwsze publiczne wystąpienie pięknej gimnastyczki od momentu wybuchu wojny w Ukrainie. W sieci pojawiło się nagranie wypowiedzi byłej olimpijki dla mediów. Kabajewa założyła różową sukienkę, do której przypięła pomarańczowo-czarną wstążkę symbolizującą to samo, co litera „Z”. Domniemana kochanka Putina chciała więc wyrazić swoje poparcie dla wojny. Jak możemy zauważyć na nagraniu, nie wygląda na zbyt przejętą tym, co się dzieje.

„Kochanka Putina” przeszła operację plastyczną?

Zagraniczne portale internetowe zwróciły uwagę na nowy, odmieniony wygląd Kabajewej. Niektórzy spekulują, że gimnastyczka poddała się operacji plastycznej, a nawet, że skorzystała przy tym z usług tego samego chirurga plastycznego, co Putin (przypomnijmy, od dawna krążą pogłoski o tym, że Putin chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej).

Według „Cosmopolitana” mistrzyni olimpijska wygląda „zauważalnie ładniej”. Jej twarz jest wyraźnie wygładzona, a policzki wydają się pełniejsze.

Czy gimnastyczka wygląda „zauważalnie ładniej”? Ciężko stwierdzić, ale na pewno widać sporą zmianę w wyglądzie.

Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij