×

Po ostrej kłótni kobieta zemściła się na swoim kochanku. Gdy ten spał odcięła mu genitalia

Nie od dzisiaj wiadomo, że kłótnie między kochankami są pełne różnorakich emocji i czasem mogą skończyć się źle. Tak też było w tym przypadku. 25-letni mężczyzna pochodzący z Indii wdał się w romans z zamężną 24-latką. Pewnego dnia, gdy wreszcie mogli pobyć sam na sam, wywiązała się między nimi ogromna awantura. Pomimo to, nic nie zapowiadało tragedii, która miała rozegrać się w nocy.

Do tej tragedii doszło w wiosce Badauagaan, gdzie znajduje się mieszkanie kobiety. Pewnego wieczoru para spotkała się potajemnie przed mężem 24-latki, którego w ten dzień miało nie być w domu. Niestety, wieczór nie skończył się tak jak to pierwotnie planowali.

Działała impulsywnie

Między parą wywiązała się ostra kłótnia. Mężczyzna miał rzucać w stronę kobiety obelgi i niewybredne komentarze na jej temat. 24-latka bardzo mocno wzięła sobie słowa swojego kochanka do serca. Gdy ten spał, kobieta sięgnęła po tępe narzędzie (najprawdopodobniej nóż) i odcięła mu… genitalia. Mężczyzna obudził się z krzykiem.

Szybka pomoc

25-latek od razu wrócił do swojego domu, gdzie otrzymał szybką pomoc od swojej rodziny. Zaalarmowani krewni z samego rana donieśli o incydencie na policję. Funkcjonariusze złapali oskarżoną o stwarzanie zagrożenia życia kobietę.

Przyznanie do winy

Mężczyzna obecnie jest pod kontrolą lekarza i przebywa w szpitalu. Kobieta natomiast przyznała się do zarzucanego jej czynu. Nie ujawniła jednak, dlaczego postanowiła odrąbać swojemu kochankowi członka. Na razie nie wiadomo także, jaka kara ją czeka. Wiadomo jednak, że policji udało się znaleźć narzędzie zbrodni, które będzie głównym dowodem w sprawie.

Może Cię zainteresować

zamknij