×

Miała dość ciągłego golenia brody i postanowiła ją zapuścić. Mimo to i tak czuje się seksowna

Kobieta z zarostem na twarzy nie zamierza golić swojej brody, która z dnia na dziej staje się coraz dłuższa. Jak sama twierdzi, nigdy nie czuła się tak seksownie i kobieco! Rose Geil ma 39 lat.

Pierwsze owłosienie na swojej twarzy zauważyła w wieku 13 lat i już wtedy zaczęła się golić. Była zmuszona robić to niemal codziennie, aby utrzymać dziewczęcą urodę, a swój nietypowy przypadek utrzymywała w tajemnicy przed przyjaciółmi, chłopakiem, a nawet swoją mamą. Wstawała więc o świcie, aby mogła się ogolić, żeby nikt nie zauważył jej problemów. Dzisiaj wszystko się zmieniło…

Po latach golenia, wyrywania włosów i kosztownych zabiegów laserowych związanych z ich usuwaniem, zdecydowała się zaakceptować swój „niekobiecy zarost”.

Długa broda dodaje mi pewności siebie. Sprawia, że czuję się znacznie lepiej niż wcześniej. Bycie sobą jest niesamowite.”

W latach szkolnych nie miałam zbyt wielu kolegów i koleżanek. Nie pasowałam do reszty, nie nosiłam odpowiedniej odzieży i makijażu. Nikt nie wiedział co przed nimi ukrywam. Trzymanie moich problemów w tajemnicy było niezwykle męczące.

Jako młoda dziewczyna nosiła bluzki z długimi rękawami i wysokie golfy. Wszystko po to, aby ukryć włosy znajdujące się nie tylko na twarzy, ale również klatce piersiowej i ramionach.

Pewnego, sobotniego ranka mama Rose wstała wcześniej i zauważyła niepokojący zarost na twarzy córki, która zapomniała wstać wcześniej i się ogolić. Dziewczyna nie chciała jednak wdawać się w dyskusję.

Nie sądzę, żeby moi rodzice wiedzieli, jak mi pomóc, gdy dowiedzieli się o moim przypadku… Po rozmowie, ja i mama stwierdziłyśmy, że powinnam przestać się golić i zaakceptować siebie taką jaką jestem… Mama zabrała mnie do lekarza, który zalecił mi stosowanie pigułek antykoncepcyjnych i innych leków. Niestety, nie przynosiło to żadnych efektów.

Powód owłosienia Rose do dziś nie został zdiagnozowany. Kobieta jest jednak przekonana, że dolegliwość jest wynikiem kombinacji zespołu policystycznych jajników oraz genetyki.

Z czasem jej najbliżsi zaakceptowali dolegliwość Rose. Maszynki do golenia użyła po raz ostatni osiem miesięcy temu.

Dzisiaj wszyscy moi przyjaciele i rodzina bardzo mnie wspierają. Mają ogromny wpływ na moje życie i na to jak się teraz czuję.

Polecane

Może Cię zainteresować