×

Piotr Woźniak-Starak nie był na motorówce sam. Kim jest znaleziona na brzegu 27-latka?

Tajemnicza kobieta z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka. Wszyscy zastanawiają się, kim jest 27-latka, która w nocy płynęła w łodzi milionera. Wiadomo, że oboje wpadli do jeziora Kisajno. Jednak 27-latce udało się dopłynąć do brzegu.

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Wczoraj media poinformowały o tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach i poszukiwaniach 39-latka z Warszawy. Bardzo szybko okazało się, że poszukiwanym mężczyzną jest Piotr Woźniak Starak. Do zdarzenia niedaleko Giżycka doszło w nocy z soboty na niedzielę. Z nieustalonych przyczyn, około 4 w nocy 27-latka i Piotr Woźniak-Starak znaleźli się w wodzie. Kobiecie udało się duratowac i dopłynąć do brzegu. Niestety milioner nie miał tyle szczęścia. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak (Szulim) jest nadal poszukiwany przez służby.

Kim jest kobieta z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka?

W sprawie jest jeszcze wiele niewiadomych. Do tej pory sytuacji nie skomentowała jeszcze Agnieszka Woźniak-Starak, jednak na jej profilach w mediach społecznościowych pojawia się wiele komentarzy, w których internauci wyrażają współczucie i wsparcie dla znanej prezenterki. Jednocześnie wiele osób zastanawia się, kim była kobieta, która płynęła motorówką z producentem filmowym.

Możliwe, że kobieta z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka to przyjaciółka małżeństwa

Na początku pojawiła się teoria, że 27-latka, która zdołała wydostać się z wody, to siostra Piotra Woźniaka-Staraka. Jednak te informacje nie zostały potwierdzone. Dodatkowo nie zgadzałby się wiek kobiety – Julia Starak kończy w tym roku 29 lat.

Najprawdopodobniej kobieta jest jedną z zaproszonych osób, które przebywały z małżeństwem na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak często zapraszali przyjaciół do ich rodzinnej posiadłości niedaleko jeziora Kisajno, co chętnie pokazywali w sieci.

Może Cię zainteresować