29-latek próbował namówić kobietę na seks. Gdy odmówiła, wyrzucił ją z 10. piętra

Do tej przerażającej historii doszło jakiś czas temu w Nowosybirsku w Rosji. Pijany 29-latek o mało co nie zabił swojej koleżanki. Wszystko przez to, że kobieta nie chciała uprawiać z nim seksu. Alkohol i urażona męska duma wzięły górę. Mężczyzna w akcie agresji wyrzucił 30-latkę z 10. piętra! Kobieta przeżyła, bo wykazała się niesamowitą zwinnością.

To miało być zwykłe spotkanie, które jak się okazało, prawie skończyło się tragedią. 29-latek zadzwonił do kobiety, którą znał już od jakiegoś czasu i umówił się z nią na spotkanie. Gdy mężczyzna pojawił się w domu 30-latki para zaczęła pić alkohol. Wspólnie spędzali miło czas. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo.

29-latek próbował namówić kobietę na seks. Gdy odmówiła, wyrzucił ją z 10. piętraUdostępnij
16-letni Kuba przed morderstwem został porwany! Na jaw wychodzą szokujące fakty

Był nachalny

Mężczyzna liczył na seks. Podpity 29-latek zaczął sugestywnie dawać znać swojej towarzyszce, po co do niej przyszedł. Gdy ta się zorientowała, o co chodzi, odmówiła. Nie chciała uprawiać z nim seksu. Mężczyzna bardzo źle przyjął odmowę. Poczuł się urażony i postanowił odegrać się na koleżance. W ramach zemsty wyrzucił ją z 10. piętra.

Zostawiła córeczkę z partnerem. Gdy wróciła, dziewczynka zanosiła się od płaczu

Miała dużo szczęścia

Kobieta cudem uszła z życiem. Kilka sekund później i mogłaby już nie żyć. Rosyjska prokuratura poinformowała, że 30-latka przeżyła dzięki temu, że w odpowiednim momencie złapała się za balustradę. Kobieta nie była pijana, więc refleks i chęć przetrwania zadziałały prawidłowo.

29-latek próbował namówić kobietę na seks. Gdy odmówiła, wyrzucił ją z 10. piętraUdostępnij

Pójdzie do więzienia

30-latka natychmiast wspięła się z powrotem na balkon i weszła do mieszkania. Szybko wybiegła na zewnątrz, bo nie chciała być w jednym pomieszczeniu ze swoim agresorem. Dopiero gdy poczuła się bezpiecznie, zadzwoniła po pomoc. Mężczyzna został zatrzymany. Obecnie czeka na proces, w którym zostanie mu postawiony zarzut usiłowania zabójstwa.

Zobacz także:

Źródło: rmf24.pl, fakty.interia.pl, fakt.pl | Fotografie: pixabay.com