×

Horror 5-latka! Matka włożyła swojego synka do pralki, a później ją uruchomiła

Ten 5-latek przeżył prawdziwy dramat. Kobieta włożyła dziecko do pralki po czym ją uruchomiła. 30-letnia Heather Oliver twierdzi, że chłopiec sam zatrzasnął się w maszynie.

Rodzina mieszka w Elwood w USA. Kilka dni po tragedii 5-letni chłopiec powiedział policjantom, że mam na niego krzyczała i „nie była miła”.

Matka wszystkiemu zaprzecza

30-latka wszystkiemu zaprzecza. Według jej wersji wydarzeń, chłopiec sam zatrzasną się w pralce. Policjanci widocznie w to nie uwierzyli, ponieważ kobieta została aresztowana.

Kobieta przekonywała, że tego dnia położyła chłopca spać, po czym zeszła do kuchni, aby napić się mleka. To wtedy miała usłyszeć dźwięk uruchomionej pralki i zorientować się, że urządzenie nabiera wody.

Gdy poszła sprawdzić co się dzieje, zobaczyła, że w pralce jest jej 5-letni synek. Taka jest oficjalna wersja Heather.

Kobieta włożyła dziecko do pralki

W zeznania kobiety nie uwierzyli policjanci, którzy wykonali prosty test: sprawdzili, czy można włączyć pralkę bez zamykania pokrywy. W ten sposób wersja matki została łatwo zdemaskowana. Okazało się, że jeśli pralka jest niedomknięta, woda nie zacznie się nabierać.

Kobieta prawdopodobnie sama włożyła dziecko do pralki, po czym uruchomiła urządzenie. Ciężko uwierzyć w to, że tak można postąpić z własnym dzieckiem.

Chłopiec trafił do szpitala

5-latek trafił do szpitala dzięki ojcu, który zauważył u chłopca niepokojące objawy. Wymioty, utrata przytomności, a do tego sińce i zadrapania na ciele. Właśnie one zaniepokoiły lekarzy, którzy powiadomili policję.

Sprawa zszokowała opinię publiczną. Póki co istnieje wiele znaków zapytania.

Zarówno mąż 30-latki, jak i znajomi kobiety utrzymują, że Heather nie jest agresywna i nigdy nie stosowała przemocy wobec dziecka. Podobno zawsze dobrze się zajmowała synkiem. Ale nie potrafi wyjaśnić w jaki sposób dziecko samo miałoby się zatrzasnąć w pralce, a potem ją uruchomić. Z rodziną i znajomymi nie zgadza się również sam 5-latek, który twierdzi, że mama nie była dla niego miła…

Co działo się za zamkniętymi drzwiami, gdy Heather miała opiekować się synkiem?

Kobieta została oskarżona o zaniedbanie swojego dziecka i spowodowanie u niego obrażeń oraz utraty zdrowia.

Takie rzeczy tylko w USA?

Choć ta historia szokuje, niestety nie można powiedzieć, że jest odosobniona. Niedawno w Polsce doszło do podobnego zdarzenia. Dwóch mężczyzn zamknęło 2-latka w pralce.

Swoje „dokonanie” dorośli mężczyźni zarejestrowali na wideo. Fakt, że dziecko było przerażone, bardzo ich bawił.

Najbardziej zadziwia fakt, że jednym z mężczyzn był partner matki. Chociaż trudno to zrozumieć, po całym zajściu kobieta nie rozstała się ze swoim nieodpowiedzialnym partnerem.

Jak to możliwe, że dorosłym osobom, które powinny się opiekować małymi dziećmi, do głowy przychodzą tak potworne rzeczy?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Facebook.com, Pixabay.com

Polecane

Może Cię zainteresować