×

Rodzina szukała choinki na święta. Pod jednym z drzewek zauważyli nagą kobietę

Nikt nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez choinki. Choć zdecydowana większość wybiera sztuczne drzewka, nadal jest wiele osób, które nie mogą oprzeć się pokusie sosnowej woni rozchodzącej się po domu z żywego drzewka.

Niektórzy tradycjonaliści nawet wybierają się na poszukiwanie własnej choinki, jak choćby ta rodzina z hrabstwa Shasta w Kalifornii.

Rodzinna tradycja poszukiwania idealnej choinki miała być doskonałą zabawą i okazją do wspólnego spędzania czasu. Mimo niskiej temperatury i leżącego śniegu, wszystkim dopisywał świetny humor.

Christmas Trees

Spacerując między drzewami i szturchając kolejne choinki, rodzina znalazła coś zupełnie innego, niż początkowo planowała.

Wewnątrz starego wypalonego pnia natknęli się na ciało. Początkowo nie wiedzieli na co patrzą, jednak po chwili zorientowali się, że to skóra. Osoba leżąca w pniu była praktycznie naga.

Przerażona 25-latka miała na sobie jedynie krótkie spodenki. Rodzina natychmiast wezwała policję i pogotowie.

Jak do tego wszystkiego doszło? Fred Sanderson i Johanna Knighten, byli przekonani, że 25-letnia kobieta ukradła im narkotyki, więc została zaatakowana. Następnego dnia para wrzuciła ją do furgonetki i wywiozła do lasu, gdzie zostawili ją bez ubrań.

NEWS RELEASE: KIDNAPPING ARREST – SUSPECT WANTEDNovember 29th, 2017 4:00 P.M.On Monday, November 27th,…

Publiée par Redding Police Department sur Mercredi 29 novembre 2017

Dziewczyna nie wiedząc co robić i nie mogąc wezwać pomocy, postanowiła poszukać schronienia w wydrążonym pniu.

Gdyby rodzina podczas świątecznej wyprawy nie natknęła się na młodą kobietę, jej los byłby przesądzony. Imię 25-latki nie zostało podane, by chronić jej prywatność, jednak powoli wraca do zdrowia w szpitalu.

Inauguración del Hospital Municipal de Chiconcuac

Mężczyzn, którzy dopuścili się tego wykroczenia, aresztowano. Obydwoje są oskarżeni o usiłowanie zabójstwa i porwanie.

Może Cię zainteresować

zamknij