×

Kobieta postrzelona na promenadzie w Świnoujściu. Trwa obława policyjna

Kobieta postrzelona na promenadzie w Świnoujściu. Te medialne doniesienia, dotyczące wczorajszego zdarzenia potwierdziła już szczecińska policja. Życiu ofiary nie zagraża niebezpieczeństwo, ale funkcjonariusze nadal szukają sprawcy.

kobieta postrzelona na promenadzie w Świnoujściu
Imgur.com

Kobieta postrzelona na promenadzie w Świnoujściu

Wczoraj, tj. 4 czerwca ok. godziny 23:00 zaatakowano spacerującą po promenadzie w Świnoujściu kobietę. Została ona ranna w głowę. Udało się jej jednak dotrzeć do hotelu, w którym mieszkała i zawiadomić policję.

Na razie nieznane są dokładne okoliczności zdarzenia. Jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że napastnik strzelał z wiatrówki. Prawdopodobnie dokonał tego z dużej odległości, ponieważ obrażenia kobiety postrzelonej na promenadzie w Świnoujściu nie są poważne. Nie wymagała hospitalizacji i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja szuka sprawcy, który postrzelił kobietę na promenadzie w Świnoujściu

Funkcjonariusze policji prowadzą postępowanie w sprawie wtorkowego zdarzenia, ale na razie nie potwierdzają użycia broni pneumatycznej. Wiadomo jednak, że jeszcze wczoraj w nocy rozpoczęli poszukiwania zarówno amunicji, jak i samego sprawcy postrzału. Do tej pory nie udało się go ustalić, ale trwa obława policyjna.

kobieta postrzelona na promenadzie w Świnoujściu
Imgur.com

Jak poinformowała nadkom. Alicja Śledziona, rzeczniczka szczecińskiej policji:

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu została powiadomiona około godz. 23.00 przez kobietę, że kiedy szła promenadą została zraniona w głowę. Relacjonowała, że w pewnym momencie poczuła nieokreślone uderzenie. […] Policjanci niezwłocznie zajęli się sprawą i zaczęli ustalenia, co lub kto mogło zranić kobietę

Trwają czynności wyjaśniające w sprawie kobiety postrzelonej na promenadzie w Świnoujściu

___________________________________
* Zdjęcia mają charakter poglądowy

zamknij