×

Kobieta rzuciła się na prezydenta i pocałowała go! Widać, że interweniował ochroniarz

Obca kobieta pocałowała prezydenta Andrzeja Dudę! Tak, dobrze czytacie. Nasz prezydent widocznie ma bardzo oddaną fankę. Kobieta nie bała się nawet szybkiej reakcji ochrony… Najpierw mocno przytuliła głowę naszego państwa, a później dała soczystego buziaka w policzek! Całus uchwycono na zdjęciu, a później zamieszczono na Twitterze. Musicie to zobaczyć!??

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Środzie Śląskiej

Te szokujące, ale i całkiem miłe wydarzenia, miały miejsce podczas wizyty w Środzie Śląskiej w czwartek. Prezydent odwiedził to miasteczko, ponieważ odbierał tam tytuł jego honorowego obywatela. Podczas wizyty spotkał się również z mieszkańcami, a zdjęcia ze spotkania opublikował na swoim Twitterze. Opatrzył je też krótkim i miłym komentarzem:

Mieszkańcom Środy Śląskiej bardzo dziękuję za życzliwe przyjęcie, także w poczet Obywateli Miasta, świetne spotkanie i wiele interesujących rozmów. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam! Do zobaczenia!

kobieta pocałowała Andrzeja Dudę

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Środzie Śląskiej

kobieta pocałowała prezydenta

Kobieta pocałowała prezydenta Andrzeja Dudę

Oczywiście największą uwagę Internautów i obserwatorów naszego prezydenta przykuło zdjęcie, które zobaczycie poniżej. Możemy na nim dostrzec, że jedna z kobiet rzuca się na głowę naszego państwa, przytula i soczyście całuje w policzek! Wiele wskazuje na to, że była to jedna z mieszkanek Środy Śląskiej, która pragnęła wyrazić w ten sposób swoją sympatię dla Andrzeja Dudy. Jednak widać też, że interweniowała ochrona. Dłoń jednego z ochroniarzy w tej samej chwili spoczęła na ręce kobiety.

kobieta pocałowała prezydenta Andrzeja Dudę

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. Niektóre z nich były naprawdę zabawne.

Ale buziaki Panie Prezydencie! Pani Agata nie jest zazdrosna?

Panie prezydencie widać, że ma Pan wierną fankę. Ja też Pana uwielbiam!

Kurcze, ale bym chciała być na miejscu tej Pani!

Zazdroszczę jej!

Wy też zazdrościcie tej Pani? ?

Źródła: twitter.com
Fotografie: twitter.com, imgur.com

Polecane