×

Słyszała kłótnię sąsiadów i błagania dziecka.”Tato, nie bij mamy!”

Każdy z nas z pewnością znalazł się kiedyś w sytuacji, z której nie do końca wiedział, jak wybrnąć. Warto wtedy zapytać o wskazówki innych. Kto wie, być może wśród nich znajdzie się taka, który natychmiast zwróci naszą uwagę. W takiej sytuacji znalazła się jedna z naszych czytelniczek. Sytuacja nie należała do najprzyjemniejszych. I choć zrobiła to, co podpowiadało jej serce, jej reakcja na niewiele się zdała, dlatego postanowiła poprosić o pomoc Was.

„Słyszałam kłótnię dorosłych i płacz dziecka, które prosiło, żeby tato nie bił mamy”

Anonimowa czytelniczka już po raz kolejny nie mogła spać spokojnie. Wszystko za sprawą kłótni osób dorosłych, które mieszkają tuż za ścianą. Nie to jednak tym razem zwróciło jej uwagę lecz krzyk i płacz dziecka. Na to już nie potrafiła pozostać obojętna. Swoją historią podzieliła się z nami.

Chciałam zapytać, co mam robić? Dziś w nocy słyszałam kłótnię dorosłych i płacz dziecka, które prosiło, żeby tato nie bił mamy. Oczywiście zadzwoniłam na policję, ale zgłoszenie przyjęli dopiero o drugiej w nocy. Patrol, który się w końcu zjawił na miejscu, był zdziwiony. Usłyszałam tylko „przecież jest już druga w nocy. Minęły dwie godziny”. Rozmawiając podałam się jako osoba anonimowa ze względu na dobro dziecka jak i jego matki. Patrol, który przyjechał, spisał moje dane jako osoby zgłaszającej, gdzie chciałam pozostać osobą anonimową. Jak mam pomóc? Co mam robić? To niepierwszy raz, kiedy słyszałam taką kłótnię

Co byście zrobili na miejscu naszej czytelniczki? Z pewnością rozważy każdą radę.

_______________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Polecane

Może Cię zainteresować