×

Kłótnia pary na autostradzie. Półnagi mężczyzna wyskoczył z BMW i szarpał kobietę

Kłótnia pary na autostradzie. To niecodzienne zdarzenie miało miejsce w środę 25 maja na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia, niedaleko zjazdu na Pietrzykowice. Nagle BMW zatrzymało się i wysiadła z niego kobieta, a tuż za nią półnagi mężczyzna. Doszło do potwornej awantury na środku jezdni.

Kłótnia pary na autostradzie

Do tych niecodziennych wydarzeń doszło w środę 25 maja na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. W pewnym momencie na jezdni zatrzymał się samochód. Najpierw wysiadła z niego kobieta, a potem półnagi mężczyzna. Doszło do karczemnej awantury i rękoczynów. Para zaczęła się popychać i szarpać.

Po chwili na autostradzie zrobił się korek, a prawy pas ruchu stanął całkowicie. W końcu do akcji wkroczyli przypadkowi kierowcy i rozdzielili awanturników. Rozumiemy, że kłótnie w związku się zdarzają, ale żeby aż tak…

Reakcja internautów

Kłótnia pary na autostradzie została nagrana przez samochodową kamerkę. Film opublikowano w mediach społecznościowych i na kanale YouTube o nazwie “Stop Cham”. Pod nagraniem pojawiła się lawina komentarzy. Internautom trudno było uwierzyć w zachowanie tej dwójki. Oto kilka z wypowiedzi:

Zabrać prawko dożywotnio, zlicytować samochód na leczenie dzieci i to byłaby kara adekwatna do wykroczenia

Powinien zostać ukarany, że prawie doprowadził do wypadku

W tym wszystkim brakowało tylko rozpędzonej 30-tonowej ciężarówki…

Powinni za to odpowiedzieć

Źródła: www.youtube.com, gazetawroclawska.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij