×

Kłótnia Cejrowskiego z dziennikarką. Wystawił ją z krzesłem na korytarz!

Kłótnia Cejrowskiego z dziennikarką przeszła do historii. Mało kto pamięta, że kobietą, którą podróżnik wystawił z krzesłem z sali była Agnieszka Gozdyra. Dziś oboje są serdecznymi przyjaciółmi i z uśmiechem wspominają te wydarzenia.

Afera radiowa

Wojciech Cejrowski nie od dziś uchodzi za człowieka o trudnym charakterze. Za sprawą swoich bezpardonowych wypowiedzi podróżnik wiele razy popadał w konflikty ze znanymi postaciami ze świata show biznesu. Podobnie było przed laty, gdy pracował jako dziennikarz „Radia Kolor”. Właśnie tam Cejrowski poznał początkującą wówczas dziennikarkę Agnieszkę Gozdyrę. Od początku między obojgiem nie układało się najlepiej. Wyraźnie Agnieszka Gozdyra nie przypadła do gustu Cejrowskiemu. Dziś dziennikarka pracuje dla telewizji Polsat, ale wciąż doskonale pamięta jak wyglądało ich pierwsze spotkanie, które zakończyło się niezapomnianą kłótnią. 

Istniał taki pokój, co się nazywał przegrywalnia, teraz pewnie byłaby to bardziej montażownia. I tam trzeba się było zapisywać w kolejce, taki grafik, taka była kartka, która wisiała na drzwiach, tam sobie rezerwowaliśmy kto, kiedy i o której godzinie wgrywa swoje materiały, żeby potem można było je montować na stołach montażowych. (…) W moim przypadku ta sytuacja się przedłużyła trochę ponad miarę. Wojtek Cejrowski wparował, zgodnie z rozkładem jazdy do przegrywalni i wielkim głosem zaczął krzyczeć, że teraz on, a ja wychodzę.

Kłótnia Cejrowskiego z dziennikarką

Agnieszka Gozdyra pomimo tego, że w tamtym czasie nie była aż tak rozpoznawalna jak Wojciech Cejrowski, nie zgodziła się na opuszczenie studia. Wspomina, że nie traktowała Cejrowskiego jako kogoś lepszego od siebie.

Byłam wtedy bardzo młodą dziewczyną z bardzo dużym brakiem pokory i kompletnie nie obchodziło mnie, że stoi przede mną już wtedy gwiazda. I po prostu wywiązała się awantura.

Rozpoczęła się energiczna kłótnia. Ostatecznie podróżnik, nie chcąc tracić już więcej czasu, usadził Gozdyrę w fotelu i wywiózł na korytarz. O incydencie szybko dowiedziało się kierownictwo rozgłośni. Interwencję wszczął sam Wojciech Mann. Ostatecznie Cejrowski był zmuszony przeprosić koleżankę. Od tej pory oboje żyją w zgodzie i łączy ich wspaniała przyjaźń.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij