×

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu o księżach. To będzie prawdziwy skandal

Jesteśmy pewni, że ten film wywoła niemały skandal, skoro już sam zwiastun nieźle namieszał… Wojciech Smarzowski z pewnością będzie teraz na ustach wszystkich. Jego najnowsza produkcja „Kler” budzi kontrowersje.

Życie księży

„Kler” opowiada o życiu księży Kościoła Katolickiego, które niestety jest dalekie od cichego i oddanego Bogu. Zostanie ono ukazane przez pryzmat historii trzech księży, a także jednego z arcybiskupów. Pierwszy z nich robi „karierę” w kurii w jednym z dużych polskich miast, kolejny traci wiarę w swoich parafian, a ostatni ulega ziemskim pokusom i wcale nie zamierza przestać… Z kolei jeśli idzie o arcybiskupa, to ten pławi się w luksusach i używa swoich szeroko rozbudowanych kontaktów, aby wybudować największe sanktuarium w Polsce. W rolach głównych zobaczymy: Jacka Braciaka, Arkadiusza Jakubika, Roberta Więckiewicza i Janusza Gajosa.

Tylko obejrzyjcie zwiastun filmu Kler:

https://www.youtube.com/watch?v=ETTS9-hYTU0

Premiera

Festiwalowa premiera filmu „Kler” będzie miała miejsce na konkursie głównym 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Z kolei w kinach będziemy mogli zobaczyć go 28 września 2018 roku.

Może Cię zainteresować

zamknij