×

Zobaczyli, że drzwi sąsiadki są otwarte. Gdy weszli, znaleźli ją martwą, klęczącą przy łóżku

Tego makabrycznego odkrycia dokonali sąsiedzi 80-letniej mieszkanki podlaskiej miejscowości. W jednym z bloków przy ulicy Żeromskiego w Czarnej Białostockiej znaleźli ciało kobiety w pozycji klęczącej. Policja wciąż bada, kto mógł dopuścić się zabójstwa.

Zaniepokoiły ich otwarte drzwi

W czwartkowy ranek w jednym z bloków przy ulicy Żeromskiego w Czarnej Białostockiej mieszkańców zaniepokoiły otwarte drzwi do jednego z mieszkań. Gdy weszli do środka, znaleźli ciało 80-letniej pani Stanisławy. Denatka znajdowała się w pozycji klęczącej przy swoim łóżku. Została zamordowana. Sąsiedzi podejrzewają, że znała sprawcę.

Została uduszona

Prokuratura Rejonowa w Białymstoku wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa 80-latki. Jak udało się dowiedzieć portalowi Fakt24.pl, pani Stanisława została uduszona przez osobę, którą najprawdopodobniej wpuściła do swojego mieszkania. Dużo wskazuje więc na to, że mogła znać sprawcę.

Sąsiadka zamordowanej kobiety w rozmowie z dziennikarzami portalu Poranny.pl powiedziała:

Niczego nie słyszałam. Cicho było. My przez ścianę mieszkamy, coś bym usłyszała (…) Dopiero rano drzwi na oścież na klatkę były otwarte, jakaś pani zapukała do sąsiadki, z góry schodził sąsiad i oni ją znaleźli. Klęczała przy łóżku jeszcze w koszuli nocnej

„To ktoś swój ją zabił”

Pani Stanisława była wdową i mieszkała sama. Jej jedyny syn wyprowadził się od niej już dłuższy czas temu. Nie była osobą majętną, ale pojawiają się głosy, że przedsiębiorczą. Mówi się, że można było u niej kupić np. butelkę wódki.

To ktoś swój ją zabił (…) Tutaj różne rzeczy się działy przecież. W każdym bloku jest po kilka osób, które handlują. Bieda jest, może ktoś nie miał jak oddać długu, może myślał, że ona ma pieniądze

Policja wciąż szuka sprawcy

Sąsiedzi starszej kobiety twierdzą, że miała ona problemy z poruszaniem, dlatego też często zostawała np. drzwi do mieszkania otwarte. Być może właśnie tak było i tym razem, a to mogło znacznie ułatwić działanie sprawcy. Na razie nie zatrzymano w tej sprawie jeszcze nikogo.

Może Cię zainteresować

zamknij