Klaudia Halejcio o operacji biustu: "To mój własny lęk i strach"

  Klaudia Halejcio zdradziła, czy zamierza powiększyć piersi
  Klaudia Halejcio zdradziła, czy zamierza powiększyć piersi
  Źródło zdjęć: © Instagram

  13.03.2024 12:12

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  Klaudia Halejcio przeprowadziła na Instagramie sesję pytania i odpowiedzi, tzw. Q&A, gdzie jedna z użytkowniczek poruszyła kwestię powiększenia biustu. Gwiazda podzieliła się, że tak, zastanawia się nad tym procesem, choć wiążą się z nim pewne obawy.

  Stanowisko Klaudii Halejcio względem medycyny estetycznej nie jest tajne. Gwiazda nie sprzeciwia się zabiegom poprawiającym wygląd, zwłaszcza gdy mogą one przyczynić się do lepszego samopoczucia. Halejcio sama przyznała, że myśli o operacji piersi, które, według niej, po ciąży prezentują się mniej atrakcyjnie.

  Dla kobiety to jest bardzo ważne, więc czemu by tego nie robić. [...] Ja bym bardzo chciała zrobić biust po ciąży. [...] Uważam, że powinni robić to na kasę chorych, naprawdę każdej kobiecie. To jest niesprawiedliwe - wypowiedziała się w 2023 roku dla portalu Party.

  Reszta artykułu znajduje się pod materiałem wideo

  Klaudia Halejcio zdradziła, czy zamierza poddać się operacji piersi

  We wtorek Halejcio zorganizowała na Instagramie tzw. Q&A, umożliwiając swoim obserwatorom zadawanie dowolnych pytań. Jedna z fanek zapytała, czy Klaudia wciąż rozmyśla nad powiększeniem piersi, gdyż sama rozważa taki krok.

  Co z operacją piersi? Planujesz czy nie? Też stoję przed tym dylematem - zapytała internautka.

  Influencerka szybko odparła, potwierdzając, że faktycznie wciąż rozważa przeprowadzenie operacji biustu. Jednak odkłada ostateczną decyzję, ponieważ boi się jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej. Przyznała, że mimo iż podobają jej się efekty powiększania piersi, wspomniany lęk skutecznie ją hamuje.

  Rozważam taką operację, ale muszę przyznać, że idea jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej budzi we mnie dużą obawę. Mam naturalną tendencję do niepokoju na myśl o zmianach w moim ciele, co sprawia, że nawet decyzja o skorzystaniu z medycyny estetycznej wydaje mi się trudna. Nie jest to kwestia braku zaufania do tych procedur czy też niepodobania mi się ich efektów. To mój własny lęk i strach są tymi barierami, które na obecnym etapie mojego życia stanowią dla mnie największe wyzwanie - napisała na Instagramie.

  Źródło artykułu:pudelek.pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także