×

Klaudia el Dursi z partnerem. „Ale Wy jesteście piękni!”

Klaudia El Dursi z partnerem pozuje do zdjęcia podczas wieczornego przyjęcia. Reakcje fanów mówią same za siebie. Para otrzymała mnóstwo komplementów. Jak wygląda ukochany modelki?

Złoty Bilet w „Top Model”

Klaudia El Dursi była gwiazdą 8. edycji programu „Top Model”. Jej wyjątkowa, egzotyczna uroda natychmiast przykuła uwagę jurorów. Klaudia otrzymała wówczas Złoty Bilet! Jednak takie wyróżnienie oznaczało również ogromną presję. Zdaniem niektórych, modelka jej nie udźwignęła. Klaudii zarzucano, że nie potrafi pozować do zdjęć, na fotografiach zawsze ma ten sam wyraz twarzy i jest już zbyt dojrzała, żeby zrobić karierę w świecie modelingu. Ale nawet złośliwi musieli przyznać, że wobec urody Klaudii trudno przejść obojętnie. Chociaż nie wygrała programu i zajęła ostatecznie piąte miejsce, nietuzinkowa uroda otworzyła przed Klaudią drzwi do kariery.

Modelka została prowadzącą w „Hotelu Paradise”. Wyjazdy oznaczają rozłąkę z dziećmi – Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów. Jednak w każdej sytuacji modelka może liczyć na wsparcie swojego partnera.

<a href=Instagram">

Instagram

Klaudia el Dursi z partnerem

Klaudia El Dursi już od kilku lat jest związana z Jackiem Leszczyńskim.

Na początku na pewno nie było nam łatwo, zwłaszcza przez różne artykuły. Musieliśmy się do tego przyzwyczaić, że docierają do nas różne informacje i że ludzie interesują się naszym życiem, ale teraz jest już z górki. Teraz staram się już nie zaglądać na te portale czy w komentarze. Już wiem, jak sobie z tym radzić. (…) Klaudia nadal jest tak samo zwariowaną i pozytywną osobą. Nadal jest tą samą dziewczyną, którą poznałem parę lat temu. Tą samą mamą, tą samą partnerką

– mówił Jacek Leszczyński w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

<a href=Instagram">

Instagram

Lata mijają, ale uczucie między Klaudią i Jackiem nie gaśnie. W sobotę, 10 lipca modelka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z wieczornego przyjęcia.

Wczorajszy wieczór

– napisała po prostu. Ale zdjęcia nie wymagały dodatkowego komentarza. Klaudia i Jacek pozują objęci, tworzą piękną parę. Dobrali się nawet pod względem stylizacji.

<a href=Instagram">

Instagram

W komentarzach posypały się komplementy.

Ale Wy jesteście piękni!

Klasa

Sztos

Miazga

Boscy

Najpiękniejsi

Jesteś piękna, ale twój partner też jest mega przystojny

Ile piękna na tym zdjęciu

Idealnie dopasowani

– czytamy.

<a href=Instagram">

Instagram

Fotografie:

Może Cię zainteresować