×

Koronawirus: Klaudia El Dursi nie może opuścić Bali! Na Instastories opowiada jak wygląda sytuacja

Modelka, gwiazda Instagrama i prowadząca program Paradise Hotel, Klaudia El Dursi, nie może opuścić wyspy Bali! Wszystko przez pandemię koronawirusa i odwołane loty. Celebrytka utknęła na rajskiej wyspie i prowadzi relację ze swoich perypetii dla fanów w sieci…

Klaudia El Dursi nie może opuścić Bali

Z powodu pandemii koronawirusa praktycznie wszystkie loty międzynarodowe zostały odwołane i dotknęło to także celebrytów. Swoją sytuację opisała na instastories Klaudia El Dursi. Celebrytka odpowiada na liczne pytania swoich fanów, nie ukrywając poruszenia. Modelka nie pozostawia złudzeń, twierdząc, że „sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli”. Zaznacza także, że nie może wrócić do Polski:

Tęsknię za moją rodziną, nie wiem, co będzie dalej. Kochani, dostaje od was bardzo dużo pytań, co u mnie, czy Bali jest bezpieczne, dlaczego jestem tutaj bez rodziny. Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany.

Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski. Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego.

W sieci pojawiła się rządowa instrukcja dla Polaków pragnących wrócić do kraju. Rząd pomoże zorganizować podróż, jeśli będzie wystarczająco chętnych na takową z konkretnego miejsca.

Na dzień dzisiejszy odnotowano jeden potwierdzony przypadek na Bali i łącznie 96 potwierdzonych przypadków w Indonezji.

Źródła: www.eska.pl, rozrywka.dziennik.pl, www.pudelek.pl, thehoneycombers.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij