×

Klara Lewandowska ćwiczy razem z mamą. Bez wątpienia idzie w ślady Ani

Jaki ojciec, taki syn. Jaka matka, taka córka… Te powiedzenia z pewnością słyszał każdy z Was i bez wątpienia coś w nich jest. Niekiedy widać to już od najmłodszych lat dziecka. Wystarczy spojrzeć na małą Klarę, córkę Roberta i Ani Lewandowskich. Choć dziewczynka ma niewiele ponad 2 latka, już może pochwalić się nie lada umiejętnościami na sali treningowej. Umiejętnościami, które mogą zawstydzić niejedną dorosłą osobę. Wszystko wskazuje na to, że Klara idzie w ślady Ani Lewandowskiej, a poniższe nagranie jest tego najlepszym dowodem.

Klasa idzie w ślady Ani Lewandowskiej
Instagram

Klara idzie w ślady Ani Lewandowskiej

Anna Lewandowska na nudę z pewnością narzekać nie może. Niedawno skończyła prace nad tajemniczym projektem, a już jest na Healthy Mama Camp, czyli sportowym obozem dla mam z dziećmi, który ma miejsce w DOJO w Starej Wsi. Skoro uczestniczki wydarzenia mogły zabrać ze sobą swoje pociechy, żona Roberta Lewandowskiego postanowiła nie być inna i zabrała ze sobą 2-letnią Klarę. Szybko okazało się, że mała czuła się na zajęciach niczym ryba w wodzie. Co więcej, śmiało można powiedzieć, że dziewczynka współprowadziła trening z mamą.

Jestem z niej totalnie dumna, bo dzisiaj ćwiczyła z nami całą godzinę – zachwycała się po treningu Ania

Dziewczynka pokazała na co ją stać! No cóż, w końcu uczyła się od najlepszych. Nagranie z treningu prowadzonego przez Anię Lewandowską można zobaczyć poniżej. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wyczynów Klary, a Ty?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Może Cię zainteresować

zamknij