×

Panna Młoda zaprasza na ślub 8 wyjątkowych dzieci. Tylko ona tak naprawdę wie, kim one są

Kinsey French jest nauczycielką dzieci specjalnej troski z Kentucky. Zajmuje się dziećmi z zespołem Downa i nie wyobraża sobie, że mogłaby robić coś innego. Jej podopieczni uwielbiają swoją nauczycielkę i uważają, że jest jedną z najważniejszych osób w ich życiu. Kiedy chłopak Kinsey oświadczył się jej, kobieta od razu powiadomiła o tym nie tylko swoją rodzinę, ale i dzieci.

Dla nauczycielki wszystko było jasne: na ich ślubie muszą być jej podopieczni, którzy są dla niej jak najbliższa rodzina.

To nie tylko ważne dla Panny Młodej, ale i dla uczniów, którzy kochają kobietę jak drugą mamę. Czuli się ważni i docenieni, że biorą udział w tak uroczystym wydarzeniu.

Każde z nich wyglądało przepięknie w białych sukieneczkach i muszkach z szelkami. Co za piękna ekipa!

Każdy miał ważne zadanie na ślubie

Dziewczynki niosły kwiatki, a chłopcy zajęli się obrączkami. Można nawet przyznać, że skradli serca gości, bo wyglądali po prostu fenomenalnie. Buzie same cieszyły się na ich widok!

Kinsey nie przejmowała się tym, że komuś może się nie podobać, że na przyjęciu są jej podopieczni z zespołem Downa. Nie miało to dla niej znaczenia, bo to był jej dzień i chciała otaczać się ważnymi dla niej osobami, a jej podopieczni z pewnością do takich należą.

Nie udało im się wytrzymać do samego końca, ale i tak czuły się ogromnie wyróżnione, że mogą brać udział w przyjęciu ślubnym swojej ukochanej nauczycielki.

Dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki fotografowi, któremu udało się uchwycić każdą cenną chwilę. Piękny gest Kinsey na długo zostanie w pamięci dzieci. Cudowna kobieta!

Polecane

Może Cię zainteresować