×

Kim spodziewa się dziecka? Kilka miesięcy temu przywitała na świecie trzecią pociechę

37-letnia Kim Kardashian jest chodzącą reklamą samej siebie. Ciężko, będąc aż tak rozpoznawalną, zbudować rodzinę i cieszyć się z prywatności. Celebrytka dwa razy brała rozwód, gdyż nie mogła znaleźć porozumienia ze swoimi dotychczasowymi partnerami. Wydaje się, że inaczej jest tym razem. Trzecim mężem bizneswoman jest raper, 41-letni Kanye West. Od 2014 są szczęśliwym małżeństwem.

Doczekali się trójki dzieci: Saint West, North West, Chicago West, ale planują kolejnego potomka

Trzecie dziecko, córeczka Chicago na świat przyszła dzięki surogatce, którą para wynajęła. Media zza oceanu podają, że tym razem także w ten sposób chcą powiększyć rodzinę. Mówi się o tym, że już jest znana płeć dziecka.

W mediach kilka razy dziennikarze ich rozwiedli i zarzucali im zdrady, a oni mimo wszystko są cały czas razem i planują kolejne dziecko

Odstępy między kolejnymi dziećmi w przypadku rodziny West to średnio półtora roku i właśnie mniej więcej w tym czasie pojawiała się informacja na ten temat w mediach. Wszystkich zaskoczyła informacja o kolejnym dziecku, ponieważ jeszcze w kwietniu Kim powiedziała, że nie da rady na chwilę obecną mieć więcej dzieci, bo nie dałaby rady tego udźwignąć.

Mówi się, że i tym razem skorzystają z surogatki, która miałaby urodzić dziecko Kim i raperowi. Taką decyzję celebrytka podjęła ze względów zdrowotnych, ponieważ cierpi na przypadłość łożyska przyrośniętego, które może doprowadzić do powikłań w ciąży.

Jak to jest być surogatką Kim?

Kobieta, która urodziła Chicago, co miesiąc przez 10 miesięcy otrzymywała 4,5 tysiąca dolarów. Do tego należy doliczyć opłatę w agencji. Sumuje się, że para wydała około 113 000 dolarów. Kobieta, która nosiła dziecko Kim i Kanye nie mogła palić, pić, brać narkotyków, uprawiać seksu w ciągu paru tygodni przed i po zapłodnieniu. Do tego miała zakaz ciepłych kąpieli, wizyt w saunie, zajmowania się kocią kuwetą, farbowania włosów i picia więcej niż 1 kawę dziennie. Jak widać gwiazdorska para dobrze wie, czego chce i tego wymaga od surogatki. Ciekawe, czy tak samo surowi są sami dla siebie? ?

Myślcie, że będą chcieli mieć jeszcze więcej dzieci?

Może Cię zainteresować

zamknij