×

Kim jest syn Edwarda Miszczaka? Szymona z macochą dzieli mała różnica wieku!

Kim jest syn Edwarda Miszczaka? Szymon Miszczak jest o wiele bardziej medialną postacią niż jego brat Szczepan. Urodził się w 1982 roku i podobnie jak jego ojciec pracuje w telewizji. Czym dokładnie zajmuje się Szymon Miszczak, pasierb Anny Cieślak?

Kim jest syn Edwarda Miszczaka, Szymon?

Szymon Miszczak ma 39 lat, a jego macocha, Anna Cieślak, 17. września skończy 41 lat. Różnica wieku między nimi to zaledwie 2 lata. Jednak o tym synu dyrektora programowego TVN mówiło się od dawna. Mężczyzna jest bowiem od lat związany z telewizją.

W latach 2004-2013 był odpowiedzialny za realizację oraz dokumentację takich seriali paradokumentalnych jak „W11. Wydział śledczy” i „Detektywi”. Aktualnie zasiada w zarządzie fundacji Off Camera. Zajmuje się organizacją festiwali filmowych.

Fragment wywiadu z Szymonem Miszczakiem

Kilka dni temu syn Edwarda Miszczaka udzielił wywiadu dla Dziennika Polskiego. Wczoraj został on opublikowany w związku z rozpoczynającym się w Krakowie w piątek 3 września Międzynarodowym Festiwalem Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. Zdradził, jakie atrakcje przygotowano dla krakowian na najbliższe dni:

Wyselekcjonowane przez nas filmy będzie można oglądać w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, Kinie Pod Baranami oraz kinie Kijów. Ponadto we współpracy z miastem przygotowaliśmy pięć lokalizacji w różnych dzielnicach Krakowa, gdzie będą się odbywać projekcje plenerowe – od zabytkowego Kazimierza, po prężnie rozwijające się Podgórze. Kontynuujemy też ubiegłoroczny pomysł, który świetnie sprawdził się w pandemicznych warunkach, czyli kino samochodowe. Podczas tej edycji w mocno gatunkowej odsłonie. W wersji stacjonarnej, do jakiej się przyzwyczailiśmy, wraca też Off Scena, czyli muzyczne dopełnienie naszego festiwalu. W klubie HOL wystąpią tacy artyści, jak Tomek Makowiecki, Sokół czy Kaśka Sochacka.

Dzieci i pierwsza żona Edwarda Miszczaka

Przypomnijmy tylko, że Szymon Miszczak jest jednym z dwóch synów Edwarda Miszczaka i jego żony Małgorzaty. Kobieta przez lata żyła raczej w cieniu swojego męża i nie pokazywała się z nim publicznie. Nade wszystko chroniła ich życie prywatne. Niestety zmarła kilka lat temu z powodu poważnej choroby.

Kilka miesięcy później dyrektor programowy TVN odnalazł nową miłość. Okazała się nią aktorka Anna Cieślak, z którą ponad tydzień temu wziął ślub. Ponoć, synowie pana Edwarda bardzo długo nie akceptowali jego nowej ukochanej.

Brat Szymona, Szczepan ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje jako radca prawny w Krakowie. Podobnie do matki stara się wieść spokojne życie z dala od mediów.

Źródła: dziennikpolski24.pl, www.se.pl

Może Cię zainteresować

zamknij