×

Kim jest dziewczyna Szpilki? To ostra laska!

Kim jest dziewczyna Szpilki? Partnerka boksera występującego jeszcze do niedawna w kategorii junior ciężkiej to Kamila Wybrańczyk. Ile ma lat? Czym się zajmuje i co o niej wiemy?

Kim jest dziewczyna Szpilki?

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk przyszła na świat 28 września 1986 roku. Partnerka, a właściwie narzeczona Artura Szpilki, pochodzi z Wrocławia. Ukończyła XVII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu. Następnie studiowała pedagogikę resocjalizacyjną na PWSZ w Nowym Sączu. Swojej przyszłości nie związała jednak z zawodem. W 2011 roku założyła własny biznes – butik Camilla. Pasją Kamili jest natomiast… śpiew. Nagrała już nawet kilka singli.

Chciałabym śpiewać. Zresztą teraz to robię. Powoli, małymi kroczkami idę w tym kierunku. Oczywiście spotkałam się z opiniami, że próbuję zaistnieć w muzyce dzięki Arturowi, co jest totalną brednią. Zgadzam się z tym, że będzie mi nieco łatwiej się wybić, bo mam znanego faceta, ale znowu nie przesadzajmy… Zdaję sobie sprawę, że takich śpiewających Kamili jest w Polsce kilka milionów. Natomiast jest tylko jedna śpiewająca Kamila będąca dziewczyną Artura Szpilki

– mówiła w jednym z wywiadów Kamila Wybrańczyk.

Ostatecznie to jednak nie śpiew jest sposobem na życie narzeczonej Artura Szpilki. W ostatnich latach Kamila dała się poznać bliżej za sprawą swoich występów we freakowej federacji mieszanych sztuk walki Fame MMA. „Kamiszka” dotychczas stoczyła trzy pojedynki, z czego wygrała jeden. 4 czerwca czeka ją kolejna batalia. Tym razem w oktagonie stanie na przeciwko Ewy Brodnickiej, byłej mistrzyni Europy i byłej mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej. To właśnie przygotowania do tej walki zabierają obecnie znaczną część czasu narzeczonej Artura Szpilki.

Ponadto Kamila jest influencerką – jej profil na Instagramie obserwuje 330 tys. osób – i ma swoje perfumy o nazwie „Endorfina”.

Prywatnie Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka zdają się tworzyć zgraną parę, która zawsze wspiera się w trudnych momentach.

Artur Szpilka na KSW

Artur Szpilka zadebiutuje w formule mieszanych sztuk walki na gali KSW 71, która odbędzie się już 18 czerwca w Toruniu. Będzie to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów w ostatnich miesiącach w polskim świecie MMA. Przeciwnikiem Szpilki będzie Sergiej Radczenko. Oboje krzyżowali już rękawice w boksie 7 marca 2020 roku na gali w Łomży. Po kontrowersyjnej decyzji sędziów zwycięzcą pojedynku został „Szpila”, choć wcześniej nie raz lądował na deskach.

Będziecie trzymać kciuki za Artura Szpilkę? Myślicie, że tym razem obejdzie się bez kontrowersji?

Źródła: sportowefakty.wp.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij