×

Kim jest brat Kamili Boś? Mężczyzna jest równie znany jak „królowa pieczarek”

Kim jest brat Kamili Boś? „Pieczarkowa królowa”, która zdobyła rozgłos za sprawą reality show „Rolnik szuka żony” podzieliła się zaskakującą informacją. Do tej pory nikt nie zdawał sobie sprawy, że jej brat jest równie znany, co ona.

Gwiazda programu „Rolnik szuka żony”

Kamili Boś, jak mało komu udało się w maksymalny sposób wykorzystać przysłowiowe 5 minut, które otrzymała dzięki występowi w programie „Rolnik szuka żony”. Pochodząca z Mazowsza właścicielka hodowli pieczarek bardzo szybko zyskała miano największej gwiazdy ostatniego sezonu reality show.

<a href=Facebook">

Facebook

Piękna rolniczka nie zamierza jednak kończyć kariery wraz z końcem programu. Po zakończeniu zdjęć do uwielbianego przez widzów show, Boś pojawiła się m.in. w programie „Jaka to melodia?” oraz w „Familiadzie”. Zainteresowanie jej postacią okazało się tak duże, że rolniczka zdecydowała się zaspokoić ciekawość oglądających i rozpocząć regularną aktywność w mediach społecznościowych. W zaledwie kilka tygodni wyrosła na zawodową influencerkę. Choć początkowo Kamila Boś zarzekała się, że nie marzy o sławie, to obecnie jej działalność na Instagramie gromadzi coraz szersze grono fanów. Nic więc dziwnego, że instagramerka musi wychodzić naprzeciw potrzebom użytkowników i dlatego z dnia na dzień zamieszcza coraz to nowsze wpisy.

W czasie Świąt Kamila Boś udostępniła na Instastories zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoim bratem. Internauci od razu zauważyli, że gdzieś już widzieli tę twarz. Wkrótce udało się ustalić, że mężczyzna jest znanym aktorem. Był to nie kto inny, jak Mateusz Dymidziuk. To właśnie on jako pierwszy opublikował tę fotografię w sieci. W opisie możemy przeczytać:

Gwiazda zaświeciła dziś nie tylko na niebie.

Kamila odpowiedziała na zdjęcie krótkim dopiskiem:

Napisał gwiazdor z serialu „Święty”. P.S. To mój brat.

Obserwatorzy nie mieli już cienia wątpliwości, że człowiek ze zdjęcia to krewny pięknej rolniczki.

<a href=Instagram">

Instagram

Kim jest brat Kamili Boś?

Brat Kamili Boś w ostatnim czasie prezentował swój talent przede wszystkim w serialu „Święty”. W produkcji wciela się w rolę policjanta. 24-latek posiada jednak dużo szersze portfolio. Ma na swoim koncie występy w serialach: „Remiza. Zawsze w akcji!” oraz „M jak miłość”. Pojawił się także w produkcji Patryka Vegi „Bad Boy”. Jego epizodyczna rola w filmie pozostała jednak niemal niezauważona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Dymidziuk (@mateuszdymidziuk)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Dymidziuk (@mateuszdymidziuk)

Kamil wciąż do wzięcia…

Niestety pomimo szczerych chęci, rolniczce z Mazowsza nie udało się odnaleźć miłości w programie. Niedługo po zakończeniu show mówiła, że przez krótki czas spotykała się z kimś, ale i ta znajomość okazała się nieporozumieniem.

Teraz nie mam nikogo na oku. Od momentu zakończenia zdjęć przez miesiąc się z kimś spotykałam, ale to była bardzo krótka znajomość. Znaliśmy się już wcześniej. Po nagraniach byłam troszkę przybita, że się nie udało, bo ja bardzo wierzyłam w to, że znajdę miłość. Czułam presję, gdy mi zarzucano, że przyszłam do programu dla sławy, nikogo nie wybiorę. Czułam, że zawiodłam siebie i innych, bo mi się nie udało. To było przytłaczające. Tym bardziej, że w dwóch kandydatach pokładałam nadzieję.

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować