×

Schudł 80 kg i usunął obwisłą skórę. Blizny po operacji schował pod tatuażami

Kevin Creekman wygrał walkę z nadwagą. Jednak musiał poddać się operacji usunięcia nadmiaru skóry. Blizny po zabiegu zakrył tatuażami.

Wieloletni problem

Creek urodził się w 1988 roku w Lucernie w Szwajcarii. Już w dzieciństwie był otyły. Od lat zmagał się z nadwagą, która w pewnym momencie nie była tylko problemem estetycznym, ale przede wszystkim zdrowotnym. Miał 18 lat, gdy jego waga osiągnęła 150 kg!

Zmiana na lepsze

Nastolatek zdecydował się w końcu coś z tym zrobić. Chciał walczyć o lepszą kondycję i lepszy wygląd. Udało się. Kevin schudł aż 80 kg w ciągu jednego roku.

Niestety dieta i ćwiczenia nie były w stanie poradzić sobie z obwisłą skórą. W związku z tym, Creekman poddał się operacji usunięcia jej nadmiaru.

Sposób na blizny

Jednak zabieg zostawił blizny na klatce piersiowej młodego mężczyzny. Dlatego Kevin postanowił zakryć je tatuażami. Póżniej zaczął tatuować sobie również resztę ciała.

Nowa pasja

Kevin wygląda naprawdę zjawiskowo. Znalazł sposób na siebie i rozpoczął pracę w modelingu. Jego kariera zaczęła się rozwijać w zawrotnym tempie. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych i reklamach.

Prawie pół miliona obserwujących

Creekman ma spore grono wielbicielek. Obecnie na Instagramie obserwuje go 490 tysięcy followersów Dostaje również tysiące wiadomości od swoich fanek, które podziwiają Kevina. Są zachwycone jego wyglądem i determinacją.

Model wciąż tatuuje swoje wysportowane ciało

Jak przyznał Kevin w jednym z wywiadów:

Zacząłem robić tatuaże, żeby ukryć przeszłość i zacząć nowe życie. Im większą część skóry pokrywał czarny tusz, tym mniej niepewności zostawało

Jak Wam się podoba?

Polecane

Może Cię zainteresować