×

Wydała 100 000 funtów, aby wyglądać jak lalka Barbie. Teraz nie podoba się nawet własnemu mężowi

To nic złego, jeśli kobieta w siebie inwestuje i jest zadbana. Jednak, gdy zaczyna robić to przesadnie, a wręcz obsesyjnie, można zacząć mieć poważne wątpliwości.

Kerry Miles chyba zaczyna powoli przekraczać tę granicę…

Kerry mieszka w Essex i jest mamą 13-letniej dziewczynki o imieniu Bethaney. Brzmi dość zwyczajnie, prawda? Jak za chwilę zobaczycie, wcale tak nie jest.

Kogo Wam przypomina?

Dokładnie tak! Lalkę Barbie!

Kerry chce zrobić wszystko, co może, aby jak najbardziej upodobnić się do tej postaci. Postanowiła o tym już dawno temu…

Kobieta w średniej szkole była wyśmiewana i często poniżana z powodu jej małego biustu. Nabawiła się z tego powodu wielu kompleksów, jednak w 2010 roku postanowiła, że musi w końcu zrobić coś ze swoim wyglądem.

Wcześniej wyglądałam tak przeciętnie i po prostu nudno. To było dla mnie bardzo przykre, że nie podobałam się mężczyznom.

Zaczęła od powiększenia biustu

Kolejnym krokiem ku jej wymarzonemu wyglądowi było powiększenie warg za pomocą botoksu. Od tego czasu wdała już 100 tysięcy funtów na solarium, wizyty u fryzjera oraz u kosmetyczki, a także na wybielanie zębów i kosztowne, markowe ubrania.

Kerry potrzebuje każdego ranka aż dwóch godzin na to, aby przygotować się do wyjścia. Nie wyobraża sobie swoich przygotowań bez kąpieli z hydromasażem oraz solidnie wykonanego makijażu.

Planuje jeszcze zrobienie plastyki nosa oraz kolejną operację biustu

Wiele operacji zostało sfinansowanych przez jej członków rodziny. Nie oznacza to jednak, że wszyscy z aprobatą przyjmują jej kolejne pomysły.

Jest wręcz przeciwnie

Za każdym razem, kiedy wstrzykuję sobie nowe zastrzyki z botoksem lub wypełniam wargi moi rodzice pytają – „Coś ty znów zrobiła z twarzą?!” Ciągle powtarzają, że zaczynam wyglądać jak dziwadło, że moje usta i cycki są zbyt duże.

Uważają też, że wszystkie pieniądze, które zainwestowałam w swój wygląd, po prostu zmarnowałam. Mnie to nie obchodzi. Wiem, jak wyglądałam wcześniej, a jak wyglądam teraz i podoba mi się to.

23 czerwca Kerry pojawiła się w jednym z telewizyjnych show. Na „wejściu” zaprezentowała się w ogromnym opakowaniu…

Niestety Kerry nie podoba się teraz nawet własnemu mężowi

Kobieta poświęca też bardzo dużo czasu na aktywność fizyczną

Miejmy nadzieję, że chociaż ona sama naprawdę dobrze czuje się widząc w lustrze tę osobę, którą teraz jest.

Może Cię zainteresować

zamknij