×

Zaciągnął 18-letnią dziewczynę do mieszkania i brutalnie pobił. Bała się, że nie dożyje jutra

19-latek, James McCourt został skazany na 21 miesięcy pozbawienia wolności za brutalne pobicie swojej dziewczyny. Nastolatek zamknął Kelsie Skillen w swoim mieszkaniu, mieszczącym się w Glasgow. Kiedy to zrobił zabrał jej telefon i dotkliwie pobił. 18-letnia Skillen wyznała, że incydent miał miejsce po powrocie z nocnej imprezy.

Jutro będziesz cała poobijana, więc lepiej się na to przygotuj – powiedział w trakcie powrotu z imprezy McCourt.

Kelsie Skillen/Facebook

Sędzia Sam Cathcart, skazał chłopaka na 21 miesięcy więzienia. Po upływie tego okresu będzie pod nadzorem kuratora przez kolejne 8. McCourt ma również zakaz kontaktowania się ze swoją byłą dziewczyną przez okres 5 lat.

Skillen opublikowała zdjęcia swoich obrażeń na Facebooku, aby ostrzec inne kobiety

Kelsie Skillen/Facebook

Nie wybaczyłabym sobie, gdybym nie powiedziała o całej sytuacji światu, a inna dziewczyna znalazłaby się w podobnej sytuacji, co ja. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tych trudnych chwilach. Jestem Wam za to bardzo wdzięczna.

Dziewczynie udało się uciec, kiedy chłopak poszedł do łazienki. To wtedy odzyskała telefon i skontaktowała się z matką. Kiedy kobieta przybyła na miejsce, nastolatek uciekł.

Myślałem, że on chce mnie zabić. Jest naprawdę niebezpieczny.

Kelsie Skillen/Facebook

Dzisiaj dziewczyna jest już bezpieczna i nie chce mieć ze swoim byłym chłopakiem nic wspólnego. Całe szczęście, że wyszła z tego cało.

Polecane

Może Cię zainteresować