×

Ojczym brutalnie zgwałcił 4-latka. To niestety nie koniec gehenny, jaką przeszedł chłopiec

Czasami ciężko jest uwierzyć w to, że dorośli ludzie są w stanie robić tak okrutne rzeczy małym, niewinnym dzieciom. Niestety, co chwile słyszymy o takich przypadkach. Myślicie, że niektórym tragediom można było zapobiec? Nam wydaje się, że tak. Czasami widać pewne sygnały, zwłaszcza jeśli idzie o przemoc domową. Tylko niektórzy nie są w stanie lub po prostu nie chcą zauważyć niektórych rzeczy…

Dwudziestoletni Keith Jordan Lambing, bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia, może zostać określony mianem potwora. Ten bezduszny mężczyzna brutalnie zgwałcił syna swojej dziewczyny i nie udzielił konającemu chłopcu żadnej pomocy.

Chłopczyk miał zaledwie 4 lata…

Zgodnie z doniesieniami Lambing w dniu 21 marca 2017 roku opiekował się chłopcem. Obaj w czasie zdarzenia przebywali w jednym z moteli w Pensylwanii.

Gdy Lambing zgwałcił chłopca i zorientował się, że maluch znajduje się w poważnym stanie, zamiast wezwać pomoc, zadzwonił do… swojej mamy – Kristen Herold. Kobieta powiedziała mu żeby przywiózł chłopca do domu swojego ojca.

Jeśli przyszło Wam na myśl, że jego ojciec jest lekarzem lub ratownikiem medycznym i w ramach, jakiejkolwiek „skruchy” Lambing chciał, aby ten udzielił malcowi pomocy, to jesteście w ogromnym błędzie…

Bentley trafił w końcu do szpitala po tym, jak policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z samochodów przy Renaissance Drive w Butler znajduje się nieprzytomne dziecko. Samochód należał do Kristen Herold.

Chłopiec zmarł z powodu wykrwawienia, tuż po tym, jak przywieziono go do placówki medycznej.

Herold została oskarżona o nieudzielenie pomocy chłopcu oraz pomoc w ucieczce swojemu synowi. Ukrywała go przed policją na swoim strychu. Z kolei Lambinga oskarżono o gwałt na dziecku oraz zabójstwo.

Mackenzie Peters, mama Bentley’a, w czasie zdarzenia przebywała w pracy i na razie nie zostały postawione jej żadne zarzuty. Lambing ma z nią także 4-miesięcznego syna.

Mężczyzna był karany wcześniej, a dzień przed zabójstwem chłopca nie pojawił się w sądzie na rozprawie dotyczącej włamań oraz terroryzmu.

Prokurator Richard Goldinger najprawdopodobniej będzie żądał kary śmierci.

W tym przypadku być może można było uniknąć śmierci niewinnego dziecka. Gdyby tylko matka Lambinga zachowała się tak, jak powinna…

Polecane

Może Cię zainteresować