×

Dagmara Kaźmierska kupi Conanowi mieszkanie. „Co będzie chciał, to mu kupię!”

„Królowa życia” zapewnia, że jej ukochany synek „nie jest rozpuszczony”. Okazuje się jednak, że Dagmara Kaźmierska kupi Conanowi mieszkanie. Czy to zaprzeczenie jej własnych słów?

Ukochany synek

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną gwiazdą programu „Królowe życia”. Widzowie szczególnie polubili ją za barwną osobowość, wrodzone poczucie humoru i cięty język. Dzięki temu stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. W show TTV poznaliśmy jej bliskich, rodzinne strony i dowiedzieliśmy się nieco faktów z jej bujnego życia.

Celebrytka głównie zajmuje się pracą w telewizji. Od lat prowadzi także swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju. Poza tym aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln użytkowników. Gwiazda chętnie dzieli się w sieci prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą w telewizji.

Wielu internautów wciąż się zastanawia, skąd Dagmara Kaźmierska ma pieniądze na tak bogate życie? W końcu „Królowa życia” nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć ciekawskiej osobie. Zrobiła to oczywiście w swoim stylu:

Na żebry chodzę.

Gwiazda uwielbia pokazywać się w markowych ubraniach i wyjeżdżać na luksusowe wakacje. Nie zapomina jednak o swoim ukochanym synku.

Dagmara Kaźmierska kupi Conanowi mieszkanie

Fani show TTV doskonale wiedzą, że największą miłością życia Dagmary Kaźmierskiej jest jej syn Conan. Za każdym razem podkreśla, że chłopak jest oczkiem w jej głowie i zrobiłaby dla niego wszystko.

Podczas czwartkowej ramówki TVN, „Królowa życia” brylowała na ściance w strojnej, czerwonej sukni i koronie. Następnie udzieliła wywiadu dziennikarzowi Pudelka, który zapytał ją m.in. o relacje z synem Conanem. Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że rozpieszcza Conana, ale zapewnia, że „nie jest rozpuszczony”. Wkrótce jednak kupi mu wyjątkowy prezent.

To jest naprawdę porządny chłopak jak na to, jaką ja jestem mamą, bo powiedział, że swoich dzieci nie dałby mi wychować (…). Co będzie chciał, to mu kupię! Mieszkanie już teraz mu kupię, bo chcę… To jest moje dziecko. Czy ja mu to dam teraz, czy jak ja zdechnę, to on to dostanie – co za różnica?

Przypomnijmy, że gdy Conan zdał maturę, kochająca mama kupiła mu… luksusowy samochód. To jednak nie koniec rewelacji. „Królowa życia” zdradziła, że na horyzoncie jest już potencjalna synowa:

Ja bym ją całemu światu pokazała. Ona jest cudna, jak Calineczka z bajki. Ja ją kocham.

Mamy nadzieję, że Conan niedługo pochwali się swoją „Calineczką”!

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij