×

Poznała swojego ojca w wieku 17 lat. Z czasem zaczęła regularnie uprawiać z nim seks

Travis Fieldgrove (39 l.), i jego córka Samantha Kershner (21 l.) zostali oskarżeni o kazirodztwo w Nebrasce w USA. Podobno nawet pobrali się w październiku ubiegłego roku. Motywacja dziewczyny zaskakuje jeszcze bardziej niż sam fakt, że zaczęła współżyć z własnym ojcem…

Poznała ojca dopiero kilka lat temu

Kershner była wychowywana tylko przez matkę. Nie było przy niej Travisa, gdy dorastała. Jednak w końcu chciała dowiedzieć się, kim jest jej ojciec, dlatego też mama Samanthy zorganizowała im spotkanie.

Poznali się trzy lata temu, kiedy dziewczyna miała 17 lat. Od tamtej pory utrzymywali znajomość.

Ich relacja rozwinęła się… aż za bardzo

Początkowo utrzymywali kontakty typowe dla córki i ojca. Z czasem jednak, ich relacja zmieniła charakter. Doszło do intymnego zbliżenia między nimi.

Matka powiadomiła policję

O całej sprawie dowiedziała się matka Kershner, która powiadomiła policję. Wyznała, że córka i jej ojciec zaczęli uprawiać seks.

Początkowo mężczyzna zaprzeczał, że mógłby być ojcem Samanthy

Twierdził, że nie wierzy w ich pokrewieństwo, ponieważ jego dane nie widnieją w akcie urodzenia dziewczyny. Jednak testy DNA, które przeprowadzono w styczniu, udowodniły ojcostwo Fieldgrove’a (dają one 99,99% pewności).

Zaskakująca motywacja 21-latki

Jak wynika z akt sądowych, motywem Kershner do uprawiania seksu z własnym ojcem była rywalizacja z jej przyrodnią siostrą o to, która z nich może sypiać z Travisem. Samantha wygrała tę walkę…

Oficjalne oświadczenie policji

Śledczy potwierdzają:

Ta sprawa dotyczy dwóch osób zaangażowanych w związek intymny, rozpoczynający się we wrześniu 2018 roku w Grand Island w stanie Nebraska, pomimo dowodów, że Fieldgrove jest biologicznym ojcem młodej kobiety

Wiedzieli, że są rodziną

Dowody zebrane w trakcie śledztwa sugerują, że para niecodziennych kochanków wiedziała, że jest ze sobą spokrewniona, zanim zdecydowała się na współżycie.

Zdążyli wziąć nawet ślub

Wszystko wskazuje na to, że pobrali się 1 października, czyli zaraz po tym, gdy dowiedzieli się, że policja prowadzi postępowanie wobec nich.

Mimo wszystko, prawo stanowe uznaje małżeństwa kazirodcze za „bezwzględnie nieważne”.

Oskarżeni o kazirodczy związek czekają na rozprawę

Obecnie Travis Fieldgrove i jego córka Samantha Kershner przebywają w areszcie w hrabstwie Hall.

Ustanowiono kaucję w wysokości 100 tys. dolarów dla mężczyzny oraz 20 tys. dolarów dla jego kochanki – córki Samanthy

Grozi im kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Uważacie, że faktycznie mogli się w sobie zakochać?

Może Cię zainteresować

zamknij