×

Kazik ze „Złomowiska PL” nie żyje! To jakieś fatum nad gwiazdami programu

Kazik ze „Złomowiska PL” nie żyje! Nie tak dawno żegnaliśmy Krzykacza, a już kolejny bohater popularnego programu Discovery Channel odszedł do wieczności. O jego śmierci poinformowano na faceboolowym profilu produkcji.

Kazik ze „Złomowiska PL” nie żyje!

Dzisiaj, tj. 12 kwietnia 2021 r. na oficjalnym profilu facebookowym programu „Złomowisko PL” pojawiła się wstrząsająca wiadomość. W treści posta możemy przeczytać:

Smutna wiadomość na początek tygodnia 😞. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać.

Na razie nie są znane przyczyny śmierci Kazika. Jedno jest pewne, mężczyzna był wyjątkowo barwną postacią programu Discovery Channel. Widzowie „Złomowiska PL” po prostu go uwielbiali i będzie im go brakować.

Pod czarno-białym zdjęciem Kazia z Descha posypała się lawina komentarzy z wyrazami smutku. Internauci piszą (zachowano oryginalną pisownię):

Następna ciekawa postać Złomowiska, który potrafił zabarwić sytuację za każdym razem kiedy były na wizji i w co nie wątpię również poza wizją👍 Spoczywaj w pokoju i pozdrów Mareczka od nas

Wyrazy współczucia dla rodziny tak sympatycznego i pełnego werwy bohatera serialu dokumentalnego „zlomowisko”

Wielka szkoda. Kazik świetna postać i to też znana praktycznie od początku. Zabawny był. 🙁
Teraz Marek będzie miał kolegę palnikowego do złomobrania…

Bardzo mi przykro 😪 kolejna pozytywna postać odeszła 😔 Mam nadzieję że tam na górze będzie miał lepiej.Spoczywaj w pokoju Kaziu

Stara gwardia odchodzi zbierać i segregować złom gdzie indziej

Kazik ze Złomowiska PL nie żyje
Facebook

To już kolejny bohater „Złomowiska PL”, który odszedł do wieczności

Kazik z Descha to kolejny bohater „Złomowiska PL”, który zmarł w ostatnim czasie. Tuż pod koniec ubiegłego roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci Marka Pawłowskiego, znanego w programie jako „Krzykacz” i „Król złomu”.

Pawłowski od kilkunastu lat wspólnie z przyjacielem Siwym Edkiem prowadził skup złomu na terenie Pruszkowa pod Warszawą. Popularność zdobył dzięki uczestnictwie w programie Discovery Channel „Złomowisko PL”. Widzowie cenili jego poczucie humoru.

ostatnie nagranie z Markiem Pawłowskim 2
Twitter

Źródła: www.telemagazyn.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij