×

W wieku 24 lat ważyła aż 218 kilogramów. Kiedy schudła, zmieniła się przede wszystkim jej twarz

Niejednokrotnie już pisaliśmy o metamorfozach, które stały się inspiracją dla setek innych ludzi. I choć na szczególną uwagę w tym przypadku zasługują zachodzące na ciele zmiany, nie zapominajmy, że w wielu przypadkach zmienia się również twarz danej osoby. Czasami ta zmiana jest tak diametralna, że ciężko kogoś rozpoznać! Do takich transformacji możemy zaliczyć metamorfozę Kaylee Bonnett.

Kiedy Kaylee miała 24 lata ważyła aż 218 kilogramów

Kiedy w 2016 roku poszłam do lekarza i się zważyłam, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Miałam wysokie ciśnienie krwi i stan przedcukrzycowy. Wiedziałam, że muszę coś ze sobą zrobić.

Bennet cierpiała na nadwagę odkąd pamięta.

Moje życie było ciągłą walką. Nie wiedziałam, czy zmieszczę się w dane krzesło i czy utrzyma ono mój ciężar, czy po prostu się załamie. Przejście z punku A do punktu B wymagało ode mnie ogromnego wysiłku. Szybko zalewałam się potem i byłam cała obolała.

W pewnym momencie lekarz kobiety powiedział jej, że istnieje ryzyko udaru lub zawału serca, jeśli nie zacznie tracić na wadze.

Bonnet wiedziała, że nie może zwlekać, dlatego poddała się specjalistycznej operacji.

Efekty mówią same za siebie. Najbardziej spektakularna okazała się… zmiana twarzy!

Metamorfoza, którą przeszła zmieniła jej życie, choć doskonale zdaje sobie sprawę,że musi pilnować swojej wagi, a przede wszystkim posiłków, które spożywa.

Moja żona jest absolutnie niesamowita. Byłem z nią przez cały czas trwania operacji. Wiem, że po części zrobiła to dla mnie.

Poczynania Bonnet możesz śledzić na Instagramie. Gratulujemy przemiany i trzymamy kciuki za zgubienie kolejnych kilogramów!

Może Cię zainteresować

zamknij